39
SUSHI KOKK NORRASSE
Fresh Job OÜ

Tööülesanded

  • Oskust valmistada kõiki erinevaid enamlevinud sushi liike (maki, nigri, gunkan, ...) suppe ja salateid.
  • Oskust koristada enda järel.
  • Teha omapoolseid ettepanekuid töö ja menüü osas.
  • Inglise keele oskust suhtlustasandil.
  • Vene keele oskus on eelis.
  • Vajadusel hindama oma laovarusid ja neid täiendama.

Nõudmised kandidaadile

  • Vähemalt 2 aastast järjepidevat töökogemust sushi kokana.
  • Erialast haridust.
  • Omama Euroopa Liidu liikmesriigi passi.
  • Tahet töötada põhja Norras.

Kasuks tuleb

  • À la carte toitude ja menüü koostamise kogemus.
  • Eelnev töökogemus Norras.

Omalt poolt pakume

  • Korraliku palgaga huvitavat tööd Norras
  • Transfeeri ja lennupiletite kompenseerimist;
  • Koolitusi töökohal
  • Majutust korteris, korteris elatakse üksi kuid majutuse eest tuleb tasuda ise 300-600 Eur/kuu.
  • Vajalike dokumentide vormistamist Eestis ja Norras.
  • 28 päeva puhkust.
  • Tähtajatut töölepingut Norra tööandjaga.
  • Täistööaega.
  • Võimalust töötada koos teiste eestlastega.

Lisainformatsioon

  • Hammerfest on tuntud kui maailma kõige põhjapoolseim linn ja julgeme öelda, et see on praegu üks põnevamaid ja dünaamilisemaid linnu!
  • Tänu naftatööstusele on linn kiirelt arenenud. Hetkel elab Hammerfestis veidi üle 10 000 elaniku.
BrutokuupalkBruto kuus  € 3300 - 3600

Lisahüved: Majutus ja tasuta toitlustus restoranis

Asukoht

    Norra

Tööaeg

  • Täistööaeg

Keeled

  •  Inglise
Kontaktisik
Fresh Job
+37253777654
ALUSTA OMA UUT KARJÄÄRI SIIT! Fresh Job on üle 12 aastase kogemusega personalivahenduse ettevõte. Vahendame töötajaid peamiselt Eestisse, Iirimaale, Suurbritanniasse Šveitsi, Saksamaale, Itaaliasse, Portugali ja Poola. Kandideerima on oodatud üksikisikud kuid abistame dokumentide ja töökohtadega ümberasumisel välismaale ka terveid perekondi. Soovime edu kõikidele endistele, praegustele ja tulevastele kandidaatidele!

Ettevõtte kodulehthttp://www.freshjob.ee