36
KOKK (KUUM KÖÖK)
Usin-TR OÜ
Usin-TR OÜ
Usin-TR OÜ

Usin-TR OÜ

Tööülesanded

  • Tooraine ettevalmistamine
  • Kuuma toidu suurtes kogustes valmistamine
  • Oma töökoha korrashoid

Nõudmised kandidaadile

  • Valmisolek meeskonnatööks
  • Hea pingetaluvus
  • Kehtiv tervisetõend
  • Sõbralikkus ja abivalmidus
  • Valmisolek töötada vahetustega (pikk ja lühike nädal)

Kasuks tuleb

  • Eelnev töökogemus suurköögis
  • vene keele oskus

Omalt poolt pakume

  • Enesearendusvõimalust
  • Toetavat meeskonda
  • Kaasaegseid töötingimusi
  • Stabiilset töökohta pidevalt arenevas ettevõttes
  • Ettevõttepoolseid soodustusi toodetele ning tasuta toitlustust

Lisainformatsioon

  • Otsime oma töökasse kollektiivi kokka kuuma kööki.
  • Töö on vahetustega, pikk ja lühike nädal.
  • Tööaeg 07.00-19.00
  • Väljaõpe ja juhendamine toimub kohapeal.
  • Töökoht asub Keilas. Kui Sul on varasem töökogemus kokana või koka abina või vastav väljaõpe, oled töökas, positiivne ning huvitatud liitumisest meie kollektiiviga, siis võta ühendust!
BrutotunnipalkBruto tunnis  € 6.4

Asukoht

    Keila, Harjumaa, Eesti
    Tehase 1

Tööaeg

  • Täistööaeg vahetustega

Keeled

  •  Eesti
Kontaktisik
Irina Opmann
53324472

Usin-TR OÜ pakub Teile erinevaid salateid, toorsalateid, suupisteid, valmistoitu ja suurepärast valikut pagari- ja kondiitritooteid.
Meie valmistatud toidud on ehedalt kodused, sest kõik tooted valmistatakse kohapeal ja käsitsi. Massiivsete tootmisliinide asemel on meil usinad kokad, kes valmistavad iga sööki erilise hoole ja pühendumusega. Kliendina võite Te kindlad olla, et meie köögis ei lisata valmivatele toitudele täiendavaid säilitusaineid ning toidud on alati värsked ja koduse maitsega.

Ettevõtte kodulehthttp://www.usin.ee