37
Stafferty
TARNEAHELA KOORDINAATOR
Stafferty
Stafferty

Stafferty

OOTUSED KANDIDAADILE

  • Kõrgharidus (võib olla omandamisel);
  • Väga hea eesti ja inglise keele oskus kõnes ja kirjas;
  • Tähelepanelikkus ja detailidele orienteeritus;
  • Kiire õppimisvõime.

TÖÖÜLESANDED

  • Koostöö sidusrühmade ja osapooltega kindla tooteportfelli raames;
  • Tooteportfelli müügiga seotud projektide koordineerimine koostöös teiste funktsioonidega (registreerimisosakond, kvaliteediosakond);
  • Koostöö hulgimüüjatega laoseisu kontrollimise, tagastuste vormistamise ja vajaliku dokumentatsiooni osas;
  • Arvete ja kreeditarvete vormistamine hulgimüüjatele;
  • Esmane kontaktisik regionaalse jaotuskeskuse jaoks;
  • Lisaülesanded vastavalt otsese juhi korraldustele.

ETTEVÕTE PAKUB

  • Võimalust liituda globaalse biofarmaatsia ettevõttega;
  • Kõrget organisatsioonikultuuri;
  • Konkurentsivõimelist töötasu;
  • Kaugtöö võimalust.

LISAINFO

Tegemist on tähtajalise lepinguga (~1 aasta). Ettevõte on valmis vajadusel pakkuma ka osalist töökoormust.

Kandideerimisel nõustute Ancor Baltic OÜ privaatsuspoliitikaga (https://www.ancor.ee/ee/privacy-policy/)

Selle ametikoha keskmise palga info leiad aadressilt palgad.ee.

Asukoht

    Tallinn, Harjumaa, Eesti
  • Kaugtöö võimalus

Tööaeg

  • Tähtajaline

Oskused

 SAP MS Excel

Keeled

  •  Inglise
  •  Eesti
Kontaktisik
Maria Rudkowski

1990. aastal asutatud rahvusvaheline ANCOR Grupp on üks juhtivaid personaliteenuste pakkujaid. Pakume erinevaid lahendusi tööjõurendi ja värbamise valdkonnas 9 riigis ning 48 kontoris üle maailma, teenindades igal aastal üle 2000 kliendi.

Meie hea klient, üks juhtivaid biofarmaatsia ettevõtteid maailmas Takeda ootab oma tiimiga liituma täpset ja kohusetundlikku Tarneahela koordinaatorit, kelle põhiülesandeks on kindla tooteportfelli tarne koordineerimine.

Ettevõtte kodulehthttps://www.takeda.com/et-ee/