38
TURISMIJUHT - ajutiselt äraoleva töötaja asendajaks
SA Elva Kultuur ja Sport

Tööülesanded

  • Korraldab Elva valla turismivaldkonna turundust ja Elva valla kui turismisihtkoha väljaarendamist
  • Arendab ja hoiab kohalikku turismiettevõtjate vahelist koostöövõrgustikku
  • Arendab turismialast koostööd turismiorganisatsioonidega,

Nõudmised kandidaadile

  • Kõrgharidus (soovitatavalt turunduses või turismis)
  • Eesti keele oskus kõnes ja kirjas kõrgtasemel; vähemalt ühe võõrkeele väga hea oskus kõnes ja kirjas.
  • Tööks vajalike õigusaktide tundmine.
  • Projektikirjutamise ja juhtimise oskust; turunduskanalite ja turismivõrgustiku tundmist

Kasuks tuleb

  • Hea analüüsi- ja planeerimisoskus
  • koostöö- ja meeskonnatööoskus
  • hea pingetaluvus
  • otsustus- ja vastutusvõime

Omalt poolt pakume

  • Võimalust ennasast rakendada Elva valla turismimaastikul
  • Väljakutseid ja arenemisvõimalust
  • Väga toredat meeskonda

Lisainformatsioon

Kandideerimiseks palun kirjutada essee pealkirjaga "Minu lahendused Elva valla turismivaldkonna väljakutsetele" ja saata koos elulookirjelduse ning palgasooviga hiljemalt 20. maiks aadressile katlin.saarela@elva.ee

Selle ametikoha keskmise palga info leiad aadressilt palgad.ee.

Asukoht

    Elva, Tartumaa, Eesti

Tööaeg

  • Täistööaeg

Oskused

 Planeerimine Algatusvõimelisus Nõustamine Suhtlemisoskus Motiveerimine

Keeled

  •  Inglise
  •  Eesti
Kontaktisik
Kätlin Saarela
5161891

Ettevõtte kodulehthttp://elvakultuur.ee