SUSHI KOKK NORRASSE
Fresh Job OÜ

SUSHI KOKK NORRASSEFresh Job OÜ

Tööülesanded

  • Oskust valmistada kõiki erinevaid enamlevinud sushi liike (maki, nigri, gunkan, ...) suppe ja salateid.
  • Oskust koristada enda järel.
  • Teha omapoolseid ettepanekuid töö ja menüü osas.
  • Inglise keele oskust suhtlustasandil.
  • Vene keele oskus on eelis.
  • Vajadusel hindama oma laovarusid ja neid täiendama.

Nõudmised kandidaadile

  • Vähemalt 2 aastast järjepidevat töökogemust sushi kokana.
  • Erialast haridust.
  • Omama Euroopa Liidu liikmesriigi passi.
  • Tahet töötada põhja Norras.

Kasuks tuleb

  • À la carte toitude ja menüü koostamise kogemus.
  • Eelnev töökogemus Norras.

Omalt poolt pakume

  • Korraliku palgaga huvitavat tööd Norras
  • Transfeeri ja lennupiletite kompenseerimist;
  • Koolitusi töökohal
  • Majutust korteris, korteris elatakse üksi kuid majutuse eest tuleb tasuda ise 300-600 Eur/kuu.
  • Vajalike dokumentide vormistamist Eestis ja Norras.
  • 28 päeva puhkust.
  • Tähtajatut töölepingut Norra tööandjaga.
  • Täistööaega.
  • Võimalust töötada koos teiste eestlastega.

Lisainformatsioon

  • Hammerfest on tuntud kui maailma kõige põhjapoolseim linn ja julgeme öelda, et see on praegu üks põnevamaid ja dünaamilisemaid linnu!
  • Tänu naftatööstusele on linn kiirelt arenenud. Hetkel elab Hammerfestis veidi üle 10 000 elaniku.