63
Eesti Kunstiakadeemia
Digiõppe spetsialist

Eesti Kunstiakadeemia otsib oma meeskonda digiõppe eestvedajat-spetsialisti, kes annaks tiivad/sädet loovülikooli digiõppele mõjusate lahenduste ja võimaluste kujundamise kaudu.

Tööülesanded:

• digiõppe-alase strateegilise koostöö juhtimine EKAs;
• EKA/Eesti siseste ja rahvusvaheliste digiõppe (arendus)projektide eestvedamine koostöös partneritega;
• õppejõudude õpetamisalaseid pädevusi toetavate tegevuste koordineerimine, korraldamine ja läbiviimine;
• loomevaldkondade (digi)õppe alaste uuenduste: põhimõtete, praktikate ja ressursside monitoorimine, evalveerimine ja tutvustamine EKAs ning õppejõudude sellealane nõustamine;
• (digi)õppe valdkonna õpianalüütika;
• õppejõudude/õppekava meeskondade igapäevane abi mõjusate digiõppe kursuste disainil, sisu loomel ning evalveerimisel;
• digiõppe keskkondade (Moodle jm), ressursside (e-andmebaasid, videod, podcastid, äpid jm tehnoloogiliste lahenduste) haldamine, loomine, arendamine ja ristkasutuse eestvedamine;
• digiõppe-alaste metoodiliste ja digiõpet toetavate juhendmaterjalide koostamine.

Ootused kandidaadile:

• kõrgharidus;
• teadmised täiskasvanute õppimisest-õpetamisest ja kaasaaegsetest e-õppe lahendustest;
• kogemus e-õppe kursuste loomisel ja õpetamisel;
• projektijuhtimise kogemus;
• väga hea eesti ja inglise keele oskus kõnes ja kirjas;
• väga hea algatusvõime, suhtlemis-, väljendus- ja koostööoskus;
• entusiastlikkus, julgus, täpsus;
• paindlikkus, visioonikus, loovus probleemide lahendamisel.

Meie pakume:

• eneseteostust, huvitavat ja mitmekesist tööd jõudsalt arenevas Eesti suurimas elukestva kunsti-, disaini- ja arhitektuuriõppe keskkonnas;
• inspireerivat ja tänapäevast töökeskkonda akadeemia uues hoones Kalamajas;
• 35 kalendipäeva põhipuhkust;
• võimalust külastada EKA loenguid ja kursusi;
• rahvusvahelisi koolitusi ja enesetäiendamisvõimalusi.

Kandideerimiseks palun saatke CV ja kaaskiri koos praktiliste tööde märkimisega läbi CV-online’i või aadressile personal@artun.ee hiljemalt 10. maiks 2021.

Selle ametikoha keskmise palga info leiad aadressilt palgad.ee.

Asukoht

    Tallinn, Harjumaa, Eesti
    Põhja pst 7

Tööaeg

  • Täistööaeg
  • Paindlik tööaeg

Keeled

  •  Inglise
  •  Eesti
Kontaktisik
Marika Kopõlova

Ettevõtte kodulehthttp://www.artun.ee