45
Hire Hand OÜ
Müügispetsialist personali valdkonnas

Tööülesanded

  • Uute klientide leidmine ning nende personali vajaduste väljaselgitamine;
  • Hinnapakkumiste koostamine ja esitlemine klientidele, pakkumiste tagasiside ja analüüsimine kliendiga.
  • Pidev suhtlus klientidega ning aktiivne tööjõu pakkumine;
  • Erinevate meie agentidega aktiivne suhtlemine ning omavaheline pidev info vahetamine;
  • Kandidaatide andmebaasi haldamine, kandidaatide hindamine, resümeede/CV-de tõlkimine ning võimalikult detailselt ja täpselt kliendile esitlemine;
  • Kandidaatide kliendile tutvustamine kliendi juures kohapeal;

Nõudmised kandidaadile

  • Aktiivse müügitöö kogemus;
  • Personaliga eelnev kogemus värbamise alal;
  • Väga head organiseerimisvõimeid;
  • Hea suhtlemis/läbirääkimisoskus ning pingetaluvus;
  • Väga hea eesti, vene ning inglise keele oskus;
  • Kohusetundlikkus, iseseisvus, initsatiivikus ning täpsus;
  • Exeli ja Wordi heal tasemel kasutusoskus

Kasuks tuleb

Varasem töökogemus müügitöö ja värbamise alal.

Omalt poolt pakume

• Motiveerivat töötasu ning boonuseid;
• Huvitavat ja mitmekülgset tööd;
• Toetavat rahvusvahelist kollektiivi;
• Kõiki tööks vajalikke vahendeid.

Selle ametikoha keskmise palga info leiad aadressilt palgad.ee.

Asukoht

    Tallinn, Harjumaa, Eesti

Tööaeg

  • Täistööaeg

Oskused

 Müük Planeerimine Müügijuhtimine Psühholoogia

Keeled

  •  Inglise
  •  Eesti
  •  Vene
Kontaktisik
arolt@hirehand.eu arolt@hirehand.eu
+37256877833

Oleme tööjõuvahendusega tegelev ettevõte. Meie eesmärgiks on viia kokku Tööotsija ning Tööpakkuja ja seda võimalikult lihtsal, läbipaistval ning turvalisel moel.

Meie suurklientideks on tehased ning tootmisettevõtted nii Eestis kui ka mujal Euroopas. Tegevusvaldkondadest on siiani enim esindatud puidu-, metalli- ja mööbli- aga ka toidutööstus.

Oleme tööjõu värbamisega tegelenud alates 2015. aastast ning selle aja jooksul viinud tööpakkujatega edukalt kokku üle 500 tööotsija. Loe lähemalt meie teenuste kohta.

Tänaseks oleme loonud koostöövõrgustiku kõikjal Ida-Euroopas (sh Valgevenes ning Ukrainas), tänu millele saame pakkuda kohalikele ettevõtetele usaldusväärset välistööjõudu.

Hoolitseme kogu vahendusprotsessi eest ise, alates tööjõu otsimisest ja testimisest ning lõpetades vajamineva juriidika, logistika, majutuse ja kindlustusega. Loe lähemalt tööjõu vahendamise kohta.

Meie eesmärgiks on ulatada abikäsi, et viia kokku oskuslik Töötaja ja väärt ettevõte ning luua sel moel pinnas suurepäraseks koostööks.

Ettevõtte kodulehthttp://www.hirehand.eu