233
OSALISE KOORMUSEGA LOOMAARST VÕRU LOOMADE VARJUPAIKA.
Varjupaikade MTÜ

OSALISE KOORMUSEGA LOOMAARST VÕRU LOOMADE VARJUPAIKA.Varjupaikade MTÜ

Tööülesanded

  • Teostab esmase ülevaatuse varjupaika sisse tulnud loomadele.
  • Jälgib varjupaigas olevate loomade tervislikku seisundit, vajadusel ravib.
  • viib läbi varjupaigas vajalikke veterinaarprotseduure.

Nõudmised kandidaadile

  • Veterinaarne kõrgharidus
  • Iseseisev töös, väga hea analüütilise ja kontseptuaalse mõtlemisvõimeg
  • Tunnustab uusi ideid ja arengusuundi ning kohaneb muutuvate oludega
  • Hea pingetaluvusega, emotsionaalselt stabiilne.

Kasuks tuleb

Inglise keele valdamine

Omalt poolt pakume

  • Olukordi, millega tavakliinikus naljalt kokku ei puutu
  • Toredat ja toetavat kollektiivi.
  • Võimalust kaasa aidata lemmikloomakultuuri arengule.
  • Kliinikuruume.

Lisainformatsioon

  • Võru loomade varjupaik otsib osalise koormusega(0,2) loomaarsti. Loomaarst töötab Võru loomade varjupaigas ühel päeval nädalas.
  • Kaugemalt tulijale võimalus kompenseerida sõidukulu.
  • Loomaarstil jääb võimalus, aga mitte kohustus oma koormust suurendada töötades ka Viljandi loomade varjupaigas.