EESTVEDAJA JA ÕPETAJA NOORED KOOLI PROGRAMMIS
Noored Kooli SA

EESTVEDAJA JA ÕPETAJA NOORED KOOLI PROGRAMMISNoored Kooli SA

Tööülesanded

  • õpetad kaks aastat mõnes Eestimaa koolis, mõjutades iga päev 100-200 noore inimese tulevikku;
  • läbid unikaalse õpetamis- ja liidrikoolitusprogrammi;
  • arened süsteemseks eestvedajaks oma kogukonnas või haridussüsteemis laiemalt;
  • vilistlasena on Su enda valik, kas jätkad töötamist koolis või rakendad saadud kogemusi ja oskusi muus valdkonnas.

Nõudmised kandidaadile

  • kõrgharidus või selle omandamine 2020. aasta suveks;
  • mis tahes eriala taust ning huvi vähemalt ühe põhiaine õpetamise vastu: matemaatika, füüsika, inglise keel, vene keel, eesti keel ja kirjandus, ajalugu, geograafia, keemia, bioloogia, loodusõpetus, algklassiõpetaja, keelekümblus venekeelses koolis;
  • tugev eneseanalüüsi- ja õppimisvõime, hea suhtlus- ja esinemisoskus, paindlikkus, hoolivus.

Omalt poolt pakume

  • väljakutsuvat, arendavat ning tähendusrikast tööd;
  • säravaid lennukaaslasi, kellega koos saad mõjutada Eesti tulevikku;
  • õpetamiskoolitust, mis sisaldab 60 EAP raames õpetaja kutseõpingute aineid Tallinna Ülikoolist ning juhtimiskoolitust Eesti tippkoolitajatelt;
  • võimalust kandideerida Noored Kooli partnerorganisatsioonide koolitustele Suurbritannias, Ameerika Ühendriikides, Indias jm.

Lisainformatsioon

  • NB! Programmi ei saa kandideerida õpetajamagistrid ja -magistrandid või need, kes on töötanud enam kui ühe aasta täiskohaga õpetajana.

  • NB! Programmi kandideerimisel puudub vanusepiirang.

  • Kuna programmi valikusõel on tihe, soovitame avalduse põhjalikult täitmiseks aega varuda, et saaksime sinu motivatsioonist ja kogemustest hea arusaama. Vii end enne avalduse täitmist programmi sisuga hästi kurssi:

  • a) Osale e-infotunnis või infoõhtul. Registreerumine ja info www.nooredkooli.ee.

  • b) Sinu küsimustele vastab hea meelega NK värbamisjuht Margot Lillemägi, tel 55528270, margot@nooredkooli.ee

  • KANDIDEERIMISE ALUSTAMISEKS TÄIDA ESIMENE AVALDUS SIIN http://www.nooredkooli.ee/kandideeri.