103
Onninen AS
TEHNILISTE TOODETE MÜÜJA KALAMAJA EXPRESSI
Onninen AS
Onninen AS

Onninen AS

Tööülesanded

Tehniliste toodete laomüük
Klientide teenindamine ja nõustamine
Klientidele kauba väljastamine
Toote sortimendi ja hinnakujunduse jälgimine, info edastamine
Kauba vastuvõtt ja käitlemine
Laoinventuuride teostamine

Nõudmised kandidaadile

Eelnev müügitöö kogemus
Orienteeritus kliendikesksele teenindusele ja müügitulemustel
Väga hea suhtlemisoskus
Koostööoskus
Isiklik arengusoov
Kohusetundlikkus
Pingetaluvus

Kasuks tuleb

Töökogemus elektri, kütte-vee, tööstuse või ventilatsiooni valdkonnas
Aktiivsus ja initsiatiivlikus tööülesannete täitmisel
Vene keele oskus

Omalt poolt pakume

Kaasaegset arenevat töökeskkonda
Toredat ja toetavat meeskonda
Tööalaseid koolitusi

Tööle asumise aeg ja koht

Oled oodatud tiimiga liituma esimesel võimalusel, meie kaasaegne Kalamaja Express ootab sind Põhja-Tallinnas Arsenali Keskuses, Erika tn 14.

Selle ametikoha keskmise palga info leiad aadressilt palgad.ee.

Lisahüved: põhitasu+tulemustasu

Asukoht

    Tallinn, Harjumaa, Eesti
    Kalamaja Express

Tööaeg

  • Täistööaeg

Oskused

 Suhtlemisoskus Klienditeenindus Tehniline taiplikkus Õppimisvõime Pingetaluvus Müük Meeskonnatöö koostööoskus

Keeled

  •  Eesti
Kontaktisik
Merle Kullerkupp
+372 6105 550

AS Onninen on tehniliste kaupade hulgimüügi ettevõte, mis pakub toote- ning infolahendusi elektri-, kütte-, veevarustuse-, kanalisatsiooni-, ventilatsiooni-, jahutuse- ja külmatehnika valdkonna professionaalidele – ehitajatele, paigaldusfirmadele, kinnisvarahaldajatele ja tööstusettevõtetele, aga samuti ka avalikule sektorile ning kaubandusettevõtetele.

Kuulume rahvusvahelisse Kesko Gruppi, Ehituse ning Tehnilise Kaubanduse divisjoni. Divisjon tegutseb kaheksas riigis ning selles töötab ligikaudu 17 000 kaubandussektori spetsialisti. Meie tegevus põhineb kindlatel väärtustel ja pikaajalistel eesmärkidel.

Üle Eesti on avatud 8 esindusüksust - Onninen Expressi ning logistikakeskus Jüris. Oleme atraktiivseks tööandjaks ligi 150-le inimesele.

Vaata lähemalt: www.onninen.ee

Vaata meie tooteid kodulehel e-poes Onnshop:

või
tutvu meie esindustega läbi Facebooki:

või LinkedIni:

Vaata ka meie teisi tööpakkumisi, sisesta otsingumootori reale: Onninen

Ettevõtte kodulehthttp://www.onninen.ee