517
Lasteaed Naeratus
Lasteaiaõpetaja
Lasteaed Naeratus
Lasteaed Naeratus

Lasteaiaõpetaja

Lasteaed Naeratus

Ootused kandidaadile

Ootame koostöist, hoolivat ja loomingulist õpetajat, kes vastab kvalifikatsiooninõuetele ning kellel on eesti keele oskus vähemalt C1 tasemel. Laste kodune keel on vene keel. Võimalik on asuda tööle 1,0 koormusega ning soovi korral ka väiksema koormusega.

Lasteaed Naeratus väärtused:
Koostöö - Tunnustame ja toetame lapsi, vanemaid, kolleege ja partnereid - Usume, et koostöös saame pakkuda lapsele parimat õppe- ja kasvukeskkonda
Hoolivus - Suhtume kõikidesse mõistvalt ja hoolivalt - Loome toetava õhkkonna, kus arvestatakse iga lapse isikupäraga
Kompetentsus - Väärtustame pidevat õppimist ning enesearengut - Õpime üksteiselt ning jagame enda teadmisi ja parimaid praktikaid

Tööülesannete kirjeldus

Lasteaiaõpetaja planeerib ja viib läbi õppe- ja kasvatustegevusi rühmas. Ta loob turvalise keskkona, kus iga laps saab parimal viisil kasvada ja areneda. Tööülesannete hulka kuulub koostöö lapsevanematega (suhtlemine, nõustamine) ning Lasteaed Naeratus meeskonnaga.

Omalt poolt pakume

Pakume võimalusi enesetäiendamiseks; sõbralikku ja koostöist meeskonda; mentorit, kes toetab ning aitab sisse elada. Meil on paindlik töökorraldus, sõbralikud kolleegid ning igav ei hakka kunagi. Puhkus on 42 päeva. 
BrutokuupalkBruto kuusAlates  € 1820

Asukoht

    Tallinn, Harjumaa, Eesti

Tööaeg

  • Täistööaeg
  • Osaline tööaeg
Kontaktisik
Niina Tammemets
5304 6910
Lasteaed Naeratus asub Põhja-Tallinna linnaosas. Meie lasteaed alustas tööd 1959. aastast. Enamik lapsi on meie lasteaias vene kodukeelega. Meie töökorraldus on paindlik ja lähtub vajadusest. Lasteaed Naeratuses on kokku 4 rühma.

Ettevõtte kodulehthttp://www.naeratus.edu.ee

Sarnased töökuulutused:

Õpetaja abi
Töötukassa vahendatud pakkumised
Tallinn
€ 1092 – 1092
Tähtaeg: 31.07.2024
Lasteaiaõpetaja
Tallinna Linnupesa Lasteaed
Tallinn
€ 1820 – 1820
Tähtaeg: 06.08.2024
Klassiõpetaja
Ehte Humanitaargümnaasium
Tallinn
€ 1850 – 2200
Tähtaeg: 25.07.2024