3205
Tietoevry Fintech Estonia OÜ
Pythoni Arendaja
Tietoevry Fintech Estonia OÜ
Selle ametikoha keskmise palga info leiad aadressilt palgad.ee.

Lisahüved: Spordikompensatsioon, telefoni kompensatsioon, lisapuhkusepäevad, eriarstide visiidid, hambaravi toetus, õnnetusjuhtumine kindlustus ja muud hüved:)

Asukoht

    Tallinn, Harjumaa, Eesti
    A. H. Tammsaare tee 47
  • Kaugtöö võimalus

Tööaeg

  • Täistööaeg
  • Paindlik tööaeg

Oskused

 Arvutite Tarkvara Tarkvaraarendus Python Javascript HTML CSS XML agile frameworks

Keeled

  •  Inglise
  •  Eesti
Kontaktisik
Hipp Gustavson
+3725108465
Tietoevry on 1968. aastal asutatud Põhja-Euroopa suurim täislahendusi pakkuv IT-ettevõte. Enam kui 24 000 spetsialisti 90-s eri riigis tegeleb innovatsiooni ja digitaliseerimise viimisega igasse elu- ja ärivaldkonda. Tietoevry missiooniks on infoühiskonna ehitamine. Oma tegevustes oleme spetsialiseerunud suurte infosüsteemide loomisele, integreerimisele, hooldusele ja arendamisele. Meie südameasjaks Tietoevrys on luua digitaalne eelis ettevõtetele ja ühiskonnale. Tegutseme väga muutlikul andmerikkal turul, kus tänu innovatsioonivõimele ja lahendusportfellile oleme saavutanud kindla positsiooni digitaliseerimise esirindel ning klientide konkurentsivõime edendamisel.
Eestis pakume pangandusvaldkonnas IT-alaseid konsultatsiooni-, arendus- ning hooldusteenuseid, mis hõlmavad nii äriprotsesside analüüsi ja arendust, infotehnoloogiliste strateegiate koostamist kui ka tarkvarasüsteemide analüüsi, ehitamist, integreerimist ja juurutust. Lisaks tegeleme tarkvaraarenduse alase nõustamisega ning pakume infosüsteemide ja serverite seire- ning hooldusteenuseid.

Usume, et meie pikaajaline edu rajaneb meie väärtustel, milleks on avatus, usaldus ja mitmekesisus. Meie tegevust mitmekesisuse valdkonnas on tunnustatud Tietoevry nimetamisega maailma kõige võrdõiguslikumaks tehnoloogiafirmaks kui ka mitmekesisuse märgisega, mille esimese IT-ettevõttena Eestis pälvisime.

Oled huvitatud rohkem teada saama? Võta meiega ühendust hipp.gustavson@tietoevry.com

Ettevõtte kodulehthttps://www.tietoevry.com/easyfs

Sarnased töökuulutused:

Tarkvaraarendaja
Töötukassa vahendatud pakkumised
Eesti
€ 3000 – 5000
Tähtaeg: 18.07.2024
Back-End Developer for Live88 Product
Yolo Group (Heathmont OÜ)
Tallinn

Tähtaeg: 26.07.2024
Software Support Engineer/Junior Java Developer
Interactive Brokers Software Services Estonia
Tallinn
€ 2000
Tähtaeg: 28.07.2024