914
Tööinspektor
Töötukassa vahendatud pakkumised

Lisakirjeldus

Tööinspektsioon ootab enda meeskonnaga liituma initsiatiivikat ja tegusat TÖÖINSPEKTORIT, kelle peamiseks kontrollimise suunaks on ehitusettevõtted Pärnumaal

Tööandja nimi

Tööinspektsioon

Tööülesanded

Tööinspektori põhiülesanne on teostada riiklikku järelevalvet tööohutust reguleerivate õigusaktide täitmise üle töökeskkonnas ning kohaldada riiklikku sundi seaduses ettenähtud alustel ja ulatuses. Vajadusel viia läbi kohtuvälise menetlejana ka väärteomenetlusi seaduses ettenähtud juhtudel ja korras.

Muud nõuded

Oled SOBIV kandidaat, kui:

• Sul on kõrg- või kutseharidus ehituse erialal ja vähemalt 3. aastane töökogemus ehituse valdkonnas
• Sul on huvi tööohutuse valdkonna vastu ning oled valmis aitama kaasa töökeskkonna ohutuks muutmisele ja tööelu kvaliteedi tõstmisele
• Valdad eesti keelt kõrgtasemel ning vene ja inglise keelt vähemalt kesktasemel
• Sul on hea läbirääkimisoskus ja enesekindlus
• Oled positiivse ellusuhtumise ja tulemustele orienteeritud töösse suhtumisega
• Omad B-kategooria juhiluba ja sõiduki juhtimisoskust ning oled valmis sõitma

Omalt poolt pakume

Liitudes Tööinspektsiooniga saad teha huvitavat, mitmekesist ja eesmärgipärast tööd Tööinspektsiooni Pärnu kontoris. Meie tööaeg on paindlik ning võimalus on teha kaugtööd.

Meie motivatsioonipaketti kuuluvad erinevad koolitused ja enesetäiendamisvõimalused, 35-kalendripäevane põhipuhkus, viis tasustatud puhka ja saa terveks päeva.
Pakume põhipalka kuni 2 100 eurot (peale katseaega) kuus.

Kandideerimise info

Kandideerimiseks palun saada enda CV ja motivatsioonikiri hiljemalt 12. juuniks 2024 e-posti aadressile konkursid@ti.ee märgusõnaga ehituse inspektor. Lisainfo: personalipartnerilt telefonil 5623 0228 või kirjutades evelin.uustal@ti.ee. Värbamisprotsessis võime Teie kohta koguda täiendavat teavet avalikest allikatest. Teil on õigus saadud teabega tutvuda ja esitada omapoolsed selgitused- vastuväited. Teie poolt esitatud andmed on juurdepääsupiiranguga info, millele on värbamisprotsessis juurdepääsuõigus vaid Tööinspektsioonipersonalispetsialisti, kes edastab Teie tööle kandideerimise info kandideeritava ametikoha struktuurüksuse (osakonna) juhile.

Tähtaeg: 12.06.2024

Töösuhte kestus: tähtajatu

BrutokuupalkBruto kuus Kuni € 2100

Asukoht

    Pärnu, Pärnumaa, Eesti
    Pärnu maakond, Pärnu linn, Pärnu linn, Akadeemia tn 2
  • Kaugtöö võimalus

Tööaeg

  • Täistööaeg
Kontaktisik
Evelin Uustal
Tööinspektsioon on Majandus- ja infotehnoloogiaministeeriumi valitsemisalas tegutsev valitsusasutus, mis teostab riiklikku järelevalvet ning kohaldab riiklikku sundi seaduses ettenähtud alustel ja ulatuses.

Sarnased töökuulutused:

Soome regiooni müügijuht (Granitop OÜ)
CV-Online Estonia klient
Harjumaa

Tähtaeg: 16.06.2024
HR Services Specialist Internship
ABB AS
Tallinn

Tähtaeg: 28.06.2024
Koolitus- ja arendusnõunik
Kliimaministeerium
Tallinn

Tähtaeg: 25.06.2024