1812
UI Disainer//2D Animaator
North Coast Code
UI Disainer//2D Animaator
North Coast Code
UI Disainer//2D Animaator
North Coast Code

UI Disainer//2D Animaator

North Coast Code

Ootused kandidaadile

Kas loed pidevalt uudiseid sellest, kuidas startupid muudkui raha tõstavad ja kuidas nende tiimid poseerivad ajakirjade esikaanel nagu superstaarid ning mõtled, et miks ma küll nendega liitunud pole.
Nüüd on see võimalus. North Coast Code tegeleb eksklusiivselt startuppidega. Kui sa oled Disainer kellele meeldib luua tuusi disaine loomingulises keskkonnas ja tahad tegeleda huvitava startup toodetega, siis oleme just õige sulle ja sa meile.


Toode
Toode on LegalTech space'is, mis pakub workspace'i ettevõtetele, kes tegelevad juriidiliste toimingutega nagu ettevõtte onboardimine, AML, äriregistrite info pärimine, dokumentide digiallkirjastamine ja palju muud.
Toodet juba kasutatakse Maltal. Esimesed kliendid ka UK-st ja Araabia Ühendemiraatides ning läbirääkimised on pooleli ka mitme teiste riikide klientidega.

Tööülesannete kirjeldus

Disainerina on sinu tööks tuusade disainide tegemine ja vahest ka oma otsuste põhjendamine. Tegemist on futuristliku ja professionaalse brändiga kus kindlasti on ruumi ka sinu näpujälgedeks. Töötaksid tiimis, kus on peale sinu on veel teisi disainereid ja ka creative director kellega jooksvalt mõtteid põrgatada.

Mis töö sisu on?
 • 2D animatsioonide loomine turundusmaterjalide jaoks.
 • Brändi visuaalse identiteedi järgimine ja arendamine.
 • Koostöö turundusmeeskonnaga, et luua silmapaistvaid ja tõhusaid visuaalseid lahendusi.
 • Sotisaalmeedia sisu loomine (postitused, slaidid, animatsioonid jne).
 • Blogi graafika tegemine.
 • Sales Decki ja Pitch Decki tegemine.
 • UI disainide tegemine ja illustratsioonidena kuvamine.

Omalt poolt pakume

Tiim
Terve tiim on kõrgelt motiveeritud ja kirglikud enda töö suhtes. Kõigi ühine eesmärk on startup viia unicorniks. Töötaksid lähestikku founderitega, teiste disaineritega ja turundusmeeskonnaga. Kuna tiim pole väga suur (15 inimest), siis on protsessid paindlikud ja keskendume sellele, et jõuaksime tulemuseni võimalikult kiiresti. Kõigil on võimalik turunduses, tootes ja protsessides kaasa rääkida ning oleme väga avatud muutustele, kui miski töötab paremini.

Miks North Coast Code?
Meile on töökogemus sama oluline kui kliendikogemus. Seetõttu peaks disainide loomine olema sama lõbus ja interaktiivne kui selle hilisem tarbimine. Siin pole kohta igavale ja vananenud tööprotsessile, sest nagu enne mainitud, siis on meie praegune klient ettevõte, kellel on paindlik mõtteviis. Lisaks saad olla osa toote edust, sest kõigile on ka optsioonid garanteeritud. Meie elav kontor asub Tallinna vanalinnas - otse linna keskel. Pakub huvi? Ideaalne! Ootame sind kandideerima!

Selle ametikoha keskmise palga info leiad aadressilt palgad.ee.

Lisahüved: Optsioonid

Asukoht

  Tallinn, Harjumaa, Eesti
  Aia tn 4
 • Kaugtöö võimalus

Tööaeg

 • Täistööaeg
 • Vabakutseline
 • Paindlik tööaeg

Oskused

 Figma Adobe After Effects Adobe Illustrator

Keeled

 •  Inglise
 •  Eesti
Kontaktisik
Mihkel Stint
56977527
Kas loed pidevalt uudiseid sellest, kuidas startupid muudkui raha tõstavad ja kuidas nende tiimid poseerivad ajakirjade esikaanel nagu superstaarid ning mõtled, et miks ma küll nendega liitunud pole.
Nüüd on see võimalus. North Coast Code tegeleb eksklusiivselt startuppidega. Kui sa oled loominguline disainer ja tahad tegeleda startup toodetega, siis oleme just õige sulle ja sa meile.Ettevõtte kodulehthttps://northcoastcode.com/

Sarnased töökuulutused:

vene keele õpetaja 1,0 ametikohaga
Tallinna Kivimäe Põhikool
Tallinn
€ 1820 – 1820
Tähtaeg: 27.06.2024
UX/UI Designer
Entain
Tallinn
€ 3000 – 5000
Tähtaeg: 28.06.2024
MARKETING DESIGNER
Entain
Tallinn
€ 2500 – 3000
Tähtaeg: 07.07.2024