205
Matemaatikaõpetaja
Töötukassa vahendatud pakkumised

Tööandja nimi

Kuressaare Ametikool

Tööülesanded

Peamine tööülesanne on üldmatemaatika õpetamine kutsekeskharidusõppes. Õppetöö läbiviimine vastavalt õppekavale/moodulite rakenduskavale, õppematerjalide ja –vahendite ettevalmistamine, õppetööga seotud dokumentatsiooni täitmine, koostöö õppekavade ja rakenduskavade koostamisel jms õppetööalane tegevus.


Haridustase

magister

Nõutud keeleoskus

  • ET, kõne: C1, kiri: C1, kohustuslik
  • EN, kõne: B1, kiri: B1

Muud nõuded

Kuigi eeldame kõrgharidust matemaatika või sellega seonduvas valdkonnas ja pedagoogilist haridust, siis ära kõhkle kandideerimast, kui oled seda eriala alles omandamas.
Lisaks matemaatikale oskad eesti keelt C1-tasemel, inglise keelt kesktasemel, oled väga hea suhtlemisoskusega, toetav ja koostöövalmis. Kasuks tuleb varasem õpetamiskogemus.

Omalt poolt pakume

Esialgu pakume osalist tööaega (0,4 ametikohta). Lisaks pakume veel tervise- ja spordikulude hüvitamist, kolme tasustatud tervisepäeva aastas, võimalust osaleda rahvusvahelistes projektides, toetavat meeskonda, võimalust panustada õppekavade arendusse, täienduskoolitusi ning suvel 56 töövaba päeva.

Kandideerimise info

Töösuhte kestus (tähtajaline/tähtajatu) sõltub kandidaadi vastavusest kvalifikatsiooninõuetele. Kuigi eeldame vastavust õpetaja kutsestandardis toodud nõuetele (https://www.kutseregister.ee/et/standardid/standardid_top2/?), ära kõhkle kandideerimast. Kui eespool toodu Sind kõnetas, oled valmis õpetama meie noori ning panustama kutsehariduse valdkonda, ootame Sinult 09. juuniks (kaasa arvatud) aadressile andra.veelaid@ametikool.ee järgmiseid dokumente: • avaldus ja CV; • haridust tõendav dokument; • täienduskoolitust tõendavad dokumendid.

Tähtaeg: 09.06.2024

Töösuhte kestus: tähtajatu

Selle ametikoha keskmise palga info leiad aadressilt palgad.ee.

Asukoht

    Kuressaare, Saaremaa, Eesti
    Saare maakond, Saaremaa vald, Kuressaare linn, Kohtu tn 22

Tööaeg

  • Osaline tööaeg
Kontaktisik
Andra Veelaid
53412372
Kuressaare Ametikool on Haridus- ja Teadusministeeriumi haldusalas tegutsev riiklik kutseõppeasutus, mis pakub esmast kutseõpet ning täiend- ja ümberõpet.

Ettevõtte kodulehthttp://www.ametikool.ee

Sarnased töökuulutused:

SPORTS TRADER
Entain
Tallinn
€ 1700
Tähtaeg: 23.06.2024
Matemaatika õpetaja
Tallinna Polütehnikum
Tallinn

Tähtaeg: 23.06.2024
Klienditeenindaja Kristiine Prisma
Prisma Peremarket AS
Tallinn

Tähtaeg: 27.06.2024