606
Müügiesindaja, müügikonsultant
Töötukassa vahendatud pakkumised

Müügiesindaja, müügikonsultant

Töötukassa vahendatud pakkumised

Lisakirjeldus

Telefonimüügi konsultant, kaugtöö Tallinnas

Tööandja nimi

Müügimeistrite Aktsiaselts

Tööülesanded

* Helistada potentsiaalsetele klientidele, tutvustada erinevaid tooteid või teenuseid sõltuvalt projektist ning veenda neid meie pakkumiste väärtuses vormistades eduka müügitehingu.
* NB! Projektiga tutvumine ja töö selgeks saamine toimub Tallinnas Mustamäe kontoris Tetrise ärimajas. Pärast edukat proovipäeva sooritust, mis lõppeb tööle vormistamisega mööduvad esimesed tööpäevad Tallinna Mustamäe kontoris kohapeal.
Ootame Sinult valmisolekut ja võimalust käia sel perioodil Mustamäe kontoris kohapeal 5 päeva järjest vastavalt tööajale: 7h päevas E-R. Töötamine eesti keeles.

Haridustase

põhiharidus

Nõutud keeleoskus

  • ET, kõne: C1, kiri: C1, kohustuslik

Muud nõuded

Korrektne eesti keele valdamine;
Kaugtöö puhul on tarvis tugevat töötahet ning head enesedistsipliini;
Hea suhtlemisoskus, järjepidevus ja kannatlikkus;
Soov teha müügitööd ja olla selles tulemuslik;
Võimalus ja valmisolek proovipäevadeks ja esimesteks tööpäevadeks Tallinna kontoris kohapeal 5 päeva järjest 7h päevas esmaspäevast reedeni.

Omalt poolt pakume

Töötegemiseks kõik vajaminev on tööandja poolt, koduse interneti puudumine ei ole takistuseks. Hea võimalus saada kogemus müügis, õppida erinevaid müügitehnikaid ning saada müügialaseid koolitusi. Paindlik graafik ja 100% kodus töötamise võimalus.
NB! Oleme paindlikud töökoha asukoha suhtes, kuid vajalik on võimalus käia Tallinna kontoris Mustamäel 5 päeva järjest (õppeperioodil ja esimesed tööpäevad). Suurepärane võimalus teenida korralikku töötasu, mis sõltub müügitulemustest.

Kandideerimise info

Kandideeri läbi alloleva lingi!

Tähtaeg: 31.05.2024

Töösuhte kestus: tähtajatu

Vajalikud dokumendid

  • CV
Selle ametikoha keskmise palga info leiad aadressilt palgad.ee.

Asukoht

    Tallinn, Harjumaa, Eesti
    Harju maakond, Tallinn
  • Kaugtöö võimalus

Tööaeg

  • Osaline tööaeg
  • Täistööaeg
Kontaktisik
Reelika Bormann
+372 59 189 683
Kui maksimaalne kogemustepagas, stabiilne ja pikaajaline edukas tegutsemine Sulle olulised märksõnad on, siis Müügimeistritesse kogunenud oskusteabele ja tipptegijatest inimestele Sa võrdväärset kuskilt ei leia. 25 aasta jooksul oleme edukalt läbi viinud sadu suuremaid ja väiksemaid projekte. Kogemust on saadud enamikes suuremates valdkondades. Olgu selleks finants- või kindlustus, trükimeedia või digimeedia tooted ja teenused, Kinnisvara või transpordiga seotud projektid, uuringute tegemine või potentsiaalsete klientide otsingud valdkondades, kus klientide leidmine seda eeldab ja palju muud. Telefon on suurepärane turunduskommunikatsioonivahend, mille eesmärgipärasel kasutamisel on võimalik saavutada erakordselt häid tulemusi.

Ettevõtte kodulehthttp://www.telemarketing.ee

Sarnased töökuulutused:

Meditsiiniliste kulutarvikute ja kaitsevahendite müügiassistent
Lansen Medical OÜ
Eesti

Tähtaeg: 28.06.2024
Disainer-müügikonsultant
BALTIC INTERIOR OÜ
Tallinn

Tähtaeg: 30.06.2024
Kinnisvaramaakler
ReCentral OÜ
Tallinn

Tähtaeg: 05.07.2024