5683
CV-Online Estonia klient
Metsatehnika töökoja juhataja
CV-Online Estonia klient
CV-Online Estonia klient

Metsatehnika töökoja juhataja

CV-Online Estonia klient

Selle ametikoha keskmise palga info leiad aadressilt palgad.ee.

Asukoht

    Tartumaa, Eesti
    Kogre tee 7 Räni küla, Kambja vald

Tööaeg

  • Täistööaeg
Kontaktisik
Mari-Liis Lume
58870053
Baltic Agro Machinery tegeleb põllutöömasinate ja -riistade, ehitus- ja metsatehnika ning varuosade müügiga. Samuti osutab hooldus- ja remonditeenuseid.
Meie pikaajaline äriedu sõltub eelkõige meie töötajate kutseoskustest ja teadmistest ning pühendumusest, klientide rahulolust ja meie kui suunanäitaja mainest.
Meie roll on pakkuda kliendile teenust, millele ta saab kindel olla. Me teame oma vastutust ning me ei pelga anda lubadusi selle teenuse pakkumisel ja võtta vastutust nende täitmise eest.
Peame väga oluliseks kogukonna toetamist ja selle tegemistes osalemist. Toetame aktiivse partnerluse kaudu noori ja nende arengut. Meie ettevõte annab oma panuse haridusse, osaledes koolide õppeprogrammide uuendamises ja õppematerjalide ettevalmistamises. Samuti pakume juba lasteaedadele võimalust külastada meie masinakeskusi.
Põllumajandus- ja metsandushariduse edendamiseks on ettevõte toetanud tehnika soetamist koolidesse. See ning õppuritele pakutavad praktika- või esimesed töökohad annavad neile võimaluse saada praktilisi kogemusi.
Teeme aktiivset koostööd Luua Metsanduskooliga, Olustvere Tehnika- ja Maamajanduskooliga, Kehtna Kutsehariduskeskusega, Järvamaa Kutsehariduskeskusega ja Eesti Maaülikooliga.

Sarnased töökuulutused:

Rasketehnika müügiesindaja
CV-Online Estonia klient
Otepää
€ 2600
Tähtaeg: 28.06.2024
Kinnisvarahaldur
Töötukassa vahendatud pakkumised
Tartu
€ 1909
Tähtaeg: 30.06.2024
Mehaanika töödejuhataja
Tallinna Vesi AS
Tallinn

Tähtaeg: 19.06.2024