717
Juhtivspetsialist
Töötukassa vahendatud pakkumised

Lisakirjeldus

Rakvere teenindusbüroo

Tööandja nimi

Transpordiamet

Tööülesanded

Maismaasõidukite registreerimiseelse, tehniliste andmete muutumise või ümberehitamise järgse - tehnonõuetele vastavuse kontrollimine; veesõidukite (väikelaev, alla 12-meetrine laev ja jeti) regsitreerimiseelse tehnonõuetele vastavuse kontrollimine; traktorite ja liikurmasinate ning nende haagiste registreerimiseelse tehnonõuete vastavuse kontrollimine väljakutse alusel; nõustada ja anda klientidele teavet sõidukite tehnonõuete vastavuse kontrolli osas; juhtimisõiguse, juhilubade ja sõidukite registreerimisega seotud toimingute teostamine.

Haridustase

kutseharidus keskharidusega

Nõutud keeleoskus

  • RU, kõne: B2, kiri: B2
  • ET, kõne: C1, kiri: C1, kohustuslik
  • EN, kõne: B2, kiri: B2

Muud nõuded

Ootame Sind enda meeskonda, kui: huvitud autodest ja Sul on eelnev töökogemus tehnoülevaatajana või autotehnika valdkonnas; Sul on vähemalt keskharidus (eelistatud on autotehnika alane kutse- või kõrgharidus, võib olla omandamisel); omad B-kategooria sõiduki juhtimisõigust; omad arvutikasutamise oskust tavakasutaja tasemel; Sul on eesti keele oskus kõrgtasemel, räägid vähemalt ühte võõrkeelt; Sul on tahe panustada turvalise ja toimiva liikluskeskkonna kujundamisse.

Tulevaselt kolleegilt ootame otsustamisjulgust, väga head suhtlemis-, eneseväljendus- ja argumenteerimisoskust.

Sobid meiega hästi, kui huvitud tehnikast ja autodest ning pead oluliseks head teenindust.

Omalt poolt pakume

Põnev ja vaheldusrikas töö, mille tulemusi me tajume kõik; oma ala ekspertidest koosnev ühtne ja toetav meeskond; väljaõpe kohapeal ja erialased koolitused ning asutuse sisesed arenguvõimalused;
meeleolukad ühisüritused; igakuine sporditoetus läbi Stebby keskkonna;
35 -päevane põhipuhkus, lisaks 3 heaolupäeva aastas; kaasaegsed töötingimused stabiilse ja usaldusväärse tööandja juures ning kindel sissetulek 1600 eurot bruto kuus.

Kandideerimise info

Ootame Sinu CV-d hiljemalt 20.06.2024 e-posti aadressil konkurss@transpordiamet.ee.

Tähtaeg: 20.06.2024

Töösuhte kestus: tähtajatu

Vajalikud dokumendid

  • CV
  • kaaskiri
Selle ametikoha keskmise palga info leiad aadressilt palgad.ee.

Asukoht

    Rakvere, Lääne-Virumaa, Eesti
    Lääne-Viru maakond, Rakvere linn, Vallikraavi tn 2

Tööaeg

  • Täistööaeg
Kontaktisik
Liis Havi
+37258519504
Transpordiamet on Kliimaministeeriumi valitsemisalas tegutsev valitsusasutus, kus tipptegijad juhivad merenduse, lennunduse ja maanteehoiu arengut ning tagavad ohutust maal, vees ja õhus. Ameti eesmärk on kujundada ohutut, mugavat ja säästvat terviklikku liiklemiskeskkonda ning arendada nutikaid ja liikuvust soodustavaid ja omavahel ühendatud transpordiliike. Transpordiameti olulised valdkonnad jaotuvad kuue teenistuse vahel: strateegilise planeerimise teenistus, tugiteenuste teenistus, lennundus- , teehoiu- , merendus- ja liiklusteenistus. Ametis töötab üle 700 teenistuja ning meie tegevus puudutab iga eestimaalast 200 sadama, 200 õhusõiduki, 16 600 km riigiteede või 1,1 miljoni arvele võetud sõiduki kaudu.

Ettevõtte kodulehthttp://www.transpordiamet.ee

Sarnased töökuulutused:

Teenusehaldur
Sotsiaalosakonna juhataja
Töötukassa vahendatud pakkumised
Rakvere

Tähtaeg: 19.06.2024
Rakvere teenindusbürooo juhtivspetsialist
Transpordiamet
Rakvere

Tähtaeg: 20.06.2024