2504
Kommunikatsiooni projektijuht
PR Partner OÜ
Kommunikatsiooni projektijuht
PR Partner OÜ
Kommunikatsiooni projektijuht
PR Partner OÜ

Kommunikatsiooni projektijuht

PR Partner OÜ

Kommunikatsiooni projektijuht, tule meile tööle!


Kui sind iseloomustab pealehakkamine ning mõte kommunikatsioonitööst paneb sul silma särama, kandideeri meile tööle. Tööle asumise aeg kokkuleppel.

Töö sisu kujuneb vastavalt sinu teadmistele, oskustele ja huvidele. Meie juures on võimalik tegeleda näiteks ajakirjade väljaandmise, sotsiaalmeedia ja kodulehtede haldamise, kommunikatsiooni planeerimise, mitmesuguste tekstide kirjutamise, kujundamise ja paljugi muuga. Kõigis töödes toetab projektijuhti konsultantide meeskond.

Töö kommunikatsioonibüroos on vaheldusrikas - näiteks võib olla vaja kirjutada elektriseadmetest, valmistada ette tervishoiu teemalised jutupunktid, kujundada sotsiaalmeediapostitus ning kirjutada memosid ja pressiteateid. Et juhtida mitut kommunikatsiooniprojekti, läheb tarvis süsteemsust, loovust ja tehnilist taipu.

Kõrgtasemel eesti keele oskus on hädavajalik. Kuna kuulume ainsa Eesti kommunikatsioonibüroona üleilmsesse PR Butiques International võrgustikku ning meil on mitmeid rahvusvahelisi kliente, on oluline ka inglise keele oskus. Kogemustepagasis võiks olla mõni varasem kommunikatsioonitöö kogemus, omandatud kõrgharidus (kommunikatsiooni, filoloogia, semiootika, majanduse või muus seotud valdkonnas).

PR Partneris võetakse tööd tõsiselt, iseennast mitte nii väga.

Oleme meeskond, kes armastab ühiselt saavutada, lastes seejuures kliendil särada. Usume paindlikkusse ja lojaalsusesse, huumorisse ja teadmistesse.

Tööd teeme vanalinna veerel asuvas kontoris, kus kolleegide tugi on käepärast.
Lisaküsimuste korral helista või kirjuta Ilona Leivale numbril 5165654.

Kandideerimiseks saada CV ja motivatsioonikiri aadressil ilona@prpartner.ee. Palun lisa töötasu soov ja võimalik tööle asumise aeg.
Selle ametikoha keskmise palga info leiad aadressilt palgad.ee.

Asukoht

    Tallinn, Harjumaa, Eesti
    Suurtüki 4b

Tööaeg

  • Täistööaeg

Oskused

 Projektijuhtimine Suhtlemisoskus Algatusvõimelisus meeskonnatöö Tehniline taiplikkus planeerimine Kirjutamine Sisuloome eneseväljendus

Keeled

  •  Inglise
  •  Eesti
Kontaktisik
Ilona Leib
5165654
PR Partner on strateegilise kommunikatsiooni büroo, mis on alates 2005. aastast leidnud lahendusi kriitilise tähtsusega küsimustes, andnud ettevõtetele ja organisatsioonidele uut hingamist ning aidanud selgeid sihte ja sõnu seada.

PR Partner pakub kõiki suhtekorraldusteenuseid ja on Eesti juhtivaid kriisikommunikatsiooni büroosid. PR Partner kuulub ainsa Eesti kommunikatsioonibüroona üleilmsesse PR Boutiques International võrgustikku.

Ettevõtte kodulehthttp://www.prpartner.ee

Sarnased töökuulutused:

Soome turu müügijuht
Töötukassa vahendatud pakkumised
Tallinn

Tähtaeg: 18.06.2024
Marketing Project Coordinator
Antalis OÜ
Tallinn

Tähtaeg: 21.06.2024
SIXT Marketing manager (Estonia & Finland)
Sixt
Tallinn

Tähtaeg: 30.06.2024