905
Sitsi Lasteaed
Lasteaiaõpetaja
Sitsi Lasteaed
Sitsi Lasteaed

Lasteaiaõpetaja

Sitsi Lasteaed

Ootused kandidaadile

Ootame oma meeskonda pühendunud ja rõõmsameelset lasteaia õpetajat. Teil on eelnev töökogemus lasteaias ning Teil on vähemalt C1-tasemel eesti keele oskust. Kui Teil on vastav kvalifikatsioon, töökogemus ja olete koostööks avatud, siis ootame Teid!

CV, kvalifikatsiooninõuetele vastavust tõendavate dokumentide koopiad palume saata meilile: oppeala@sitsi.edu.ee märgusõnaga Konkurss ÕPETAJA 

Tööülesannete kirjeldus

Meie lasteaias on vene keelt kõnelevad lapsed, kes soovivad väga õppida eesti keelt. Kui leiate, et olete sobilik kandidaat, siis palun saatke oma CV ja haridust tõendavad dokumendid. Lasteasutuse õpetaja kvalifikatsiooninõuded on kõrgharidus, pedagoogilised kompetentsid ning eesti keele oskus vastavalt keeleseaduses ja keeleseaduse alusel antud õigusaktis esitatud nõuetele. Tööle asumine 01.08.2024 (vajadusel saame pakkuda tööd varem).

Omalt poolt pakume

Omalt poolt pakume tööd ilusas renoveeritud majas, kaasaegses keskkonnas, loodussõbraliku ja ilusa õuealaga asutuses. Toetavat empaatilist suhtumist, täiskohaga tööd ning täiendkoolitusi. Head sõbralikku kollektiivi. Puhkust suvel 42 päeva. 

BrutokuupalkBruto kuusAlates  € 2100

Asukoht

    Tallinn, Harjumaa, Eesti
    Vihuri 3

Tööaeg

  • Täistööaeg

Oskused

 Pedagoogika

Keeled

  •  Eesti
Kontaktisik
Olga Glazunova
6019638
Sitsi Lasteaed asub Põhja-Tallinna linnaosas, Stroomi ranna lähedal.

Sarnased töökuulutused:

Lasteaia õpetaja
Tallinna Ümera Lasteaed
Tallinn
€ 1820 – 1820
Tähtaeg: 10.07.2024
Õpetaja
Tallinna Muinasjutu Lasteaed
Tallinn
€ 1820
Tähtaeg: 11.07.2024
Lasteaiaõpetaja
Lasteaed Ojake
Tallinn
€ 1820 – 2000
Tähtaeg: 11.07.2024