3541
Tiimijuht
Tallinna Kunstigümnaasium
Tiimijuht
Tallinna Kunstigümnaasium

Ootused kandidaadile

Ootame tööle tiimijuhti, kes on oma mõtteviisilt avatud, lahendustele orienteeritud ja koostööaldis. Kunstigümnaasiumis praktiseeritakse õppetöö vallas horisontaalset juhtimist ja õppetööd juhivad koos 6-8 tiimijuhti. Igal tiimijuhil on juhtida 10 - 12 õpetajat, kelle arengut ja töö kvaliteeti ta saab toetada. Õpetajate keskmine vanus on 35 aastat, tööl on 90 õpetajat.

Tiimijuhi kandidaat on töötanud 3 - 4 aastat õpetajana ja juhtinud klassikollektiivi. Kandideerimisel on boonuseks väikese õpetajate või õpilaste grupi juhtimise kogemus, konkreetse eesmärgi saavutamise nimel.

Tiimijuht töötab tiimijuhina poole ametikoha raames ja teises osas saab anda ainetunde, teha asendusi või juhtida mõnda konkreetset valdkonda, mida kooli arendustegevuses on vaja. Lähtume kandidaadi huvidest, oskustest ja soovidest. Kunstigümnaasium soovib ja eelistab, et tiimijuhina töötav kolleeg on tööl täiskohaga, säilitades kontakti ka selle tööga, mida õpetajad igapäevaselt teevad.

Ära kõhkle, kandideeri!

Tööülesannete kirjeldus

Tiimijuhi peamine kohustus on oma tiimi liikmete toetamine ja nõustamine kooli õppekava, kodukorra ja arengukava ellu viimisel. Tiimijuhid toetavad oma tiimiliikmeid tulemusliku õppe- ja kasvatustöö läbiviimisel ning toetavad õpetamise ning õpilaste teadmiste kvaliteedi tagamist.

Tiimijuht allub direktorile. Tiimijuhile alluvad tema tiimi liikmed.

Tööülesanded hõlmavad endas - planeerimist, tagasisidestamist, asjaajamist, sisekommunikatsiooni, inimeste tööalase arengu toetamist, tunnustamist.

Omalt poolt pakume


Konkurentsivõimelist töötasu
Professionaalset arengut toetavat keskkonda 
Kaasaegseid õppimis- ja õpetamisvahendeid
Sõbralikku ja toetavat meeskonda, mentorit. 
56 kalendripäeva puhkust 
 
Selle ametikoha keskmise palga info leiad aadressilt palgad.ee.

Lisahüved: Tasuta parkimine, tervisepäev, enesearengu päev, vaimse tervise hoidmise toetamise erinevad viisid, erialase kirjanduse soetamise toetamine, kodukontori võimalus

Asukoht

    Tallinn, Harjumaa, Eesti
    Kopli 102a

Tööaeg

  • Täistööaeg
  • Paindlik tööaeg
Kontaktisik
Mari-Liis Sults
5224730
Tallinna Kunstigümnaasium asub Kopli poolsaarel looduskaunis kohas. Tallinna Kunstigümnaasiumis töötab mitmekülgne isiksus, kes teadvustab oma eesmärke ja oskab neid saavutada. Ta on ühiskonna ees vastutav kodanik.
Koolis tagame oma põhiväärtuste kaudu ning läbi valikute andmise hea hariduse igale õpilasele vastavalt tema arengutasemele.

Koolis on rõhk disainmõtlemise elementide kasutamisel oma igapäevases töös. Kooli põhiväärtused on avatus, loovus ja koostöö.
Kool on haridusinnovatsioonile suunatud ja selles valdkonnas nii riiklikult kui ka linna tasemel korduvalt tunnustatud.

Ettevõtte kodulehthttp://www.kunst.edu.ee

Sarnased töökuulutused:

Juhiabi
Tallinna Kunstigümnaasium
Tallinn

Tähtaeg: 24.06.2024
Vabaduse Kooli õpetajate nõustaja
Tallinna Tõnismäe Riigigümnaasium
Tallinn

Tähtaeg: 31.07.2024
Ventilatsioonilukksepp
Töötukassa vahendatud pakkumised
Tallinn
€ 1300
Tähtaeg: 29.06.2024