512
Tegevusjuhendaja
Töötukassa vahendatud pakkumised

Lisakirjeldus

Tapa Kodusse

Tööandja nimi

AS HOOLEKANDETEENUSED

Tööülesanded

Meie Tapa kodus elab 56 inimest, keda aitavad ja juhendavad tegevusjuhendajad ja toitlustusteenindajad. Ootame liituma tegevusjuhendajat, koostöös kolleegidega: lood sõbraliku ja turvalise keskkonna; toetad elanikke erinevates igapäevategevustes (nt toidu valmistamine, koristamine jne); korraldada huvitegevusi, -ringe-ja töösarnaseid tegevusi; aitad hügieenitoimingutes, vajadusel teed hooldustoiminguid; hoiad korras tööd puudutava dokumentatsiooni; suhtled elanike lähedastega; saadad elanikke meie väljaspool kodu (linnas, arsti visiidile, ekskursioonile jne).

Haridustase

üldkeskharidus

Nõutud keeleoskus

  • ET, kõne: B2, kiri: B2, kohustuslik

Muud nõuded

Kui sa oled empaatiline, kannatliku iseloomuga, õpihimuline ning teistega arvestav ja toetav meeskonna liige. Sul on: vähemalt keskharidus; tegevusjuhendaja haridus ja/või sotsiaaltöö/eripedagoogika/psühholoogialane kõrgharidus või valmisolek õppimiseks; oskad töötad arvutiga;

Omalt poolt pakume

Väljaõpet ja täiendkoolitusi; toetavat töökeskkonda; 5 päeva lisapuhkust; täiendavat tervisekindlustust; spordi-ja heaoluteenuste hüvitist (Stebby); meie tiimis on au sees abivalmidus; teistega arvestamine ja toetuste pakkumine, sõbralikkus, kaastundlikkus, rõõmsameelsus.

Kandideerimise info

Palume kandideerida läbi cvkeskuse või kirjuta e-postile varbamine@hoolekandeteenused.ee märgusõnaga "Tapa kodu tegevusjuhendaja".

Tähtaeg: 07.06.2024

Töösuhte kestus: tähtajatu

BrutokuupalkBruto kuusAlates  € 1420

Asukoht

    Tapa, Lääne-Virumaa, Eesti
    Lääne-Viru maakond, Tapa vald, Tapa linn, Loode tn

Tööaeg

  • Täistööaeg
  • Täistööaeg vahetustega
Kontaktisik
Sandra Tänavots
+37258846794
AS Hoolekandeteenused on riigile kuuluv äriühing. Meie teenusüksustes üle Eesti elab ligi 1800 psüühilise erivajadusega inimest. Meil töötab ligi 900 töötajat, kellest suurem osa on tegevusjuhendajad. Meie eesmärk on toetada erivajadusega inimesi, et nad saaksid elada võimalikult sisukat ja aktiivset igapäevaelu. Selleks loome oma elanikele füüsilise elukeskkonna ning toetame igapäevatoimingutes ja erinevates töö-, hobi- jm tegevustes. Tööandjana oleme uuenduslik ja vastutustundlik. Töötame paindlikult ja tulemustele orienteeritult pidades silmas oma klientide vajadusi. Kutsume Sindki liituma meie suure ja sõbraliku tiimiga. Meie juures saad end teostada igapäevatöös või osaledes erinevates arendusprojektides. Kui oled otsimas, oma esimest töökohta, naased peale lapsehoolduspuhkust tagasi tööturule või soovid muuta oma tööelu ja ümber õppida - võta julgelt ühendust ja küsi lisa või tule tutvuma meie tööga.

Ettevõtte kodulehthttp://www.hoolekandeteenused.ee

Sarnased töökuulutused:

Juhtivspetsialist
Töötukassa vahendatud pakkumised
Rakvere

Tähtaeg: 20.06.2024
Võsalõikaja, metsanduse lihttööline
Töötukassa vahendatud pakkumised
Lääne-Virumaa
€ 1200 – 2000
Tähtaeg: 30.06.2024
Vahetuse vanema asetäitja
Töötukassa vahendatud pakkumised
Rakvere

Tähtaeg: 30.06.2024