326
Toitlustusteenindaja
Töötukassa vahendatud pakkumised

Lisakirjeldus

Tapa Kodusse

Tööandja nimi

AS HOOLEKANDETEENUSED

Tööülesanded

Toitlustusteenindaja pakub meie Kodus elavatele psüühilise erivajadusega inimestele koduseid toite. Samuti tellib toiduained, korraldab nende ladustamise; jagab toidukordade jaoks välja kogused ning valmistab toiduained ette. Vastavalt menüüle valmistab toidu ja juhendab toidu valmistamisel tegevusjuhendajaid ja elanike. Tagab sõbraliku ja turvalise õhkkonna.

Haridustase

üldkeskharidus

Muud nõuded

Empaatiline, kohusetundlik, hea suhtleja ja meeskonnatöötaja; kasuks tuleb toitlustusalane eriharidus või eelnev töökogemus. Tööle asumisel on vajalik kehtiv tervisetõend.

Omalt poolt pakume

Täiendavalt tervisekindlustust; spordi-ja heaoluteenuste hüvitist (Stebby); täiendkoolitusi; suhtlusrikast tööd; sõbralikku ja toetavat tiimi.

Kandideerimise info

Palun kandideerida cvkeskuse lingi või kirjutada e-postile varbamine@hoolekandeteenused.ee märgusõnaga "Tapa toitlustusteenindaja".

Tähtaeg: 07.06.2024

Töösuhte kestus: tähtajatu

BrutokuupalkBruto kuusAlates  € 1350

Asukoht

    Tapa, Lääne-Virumaa, Eesti
    Lääne-Viru maakond, Tapa vald, Tapa linn, Loode tn

Tööaeg

  • Täistööaeg
  • Täistööaeg vahetustega
Kontaktisik
Sandra Tänavots
+37258846794
AS Hoolekandeteenused on riigile kuuluv äriühing. Meie teenusüksustes üle Eesti elab ligi 1800 psüühilise erivajadusega inimest. Meil töötab ligi 900 töötajat, kellest suurem osa on tegevusjuhendajad. Meie eesmärk on toetada erivajadusega inimesi, et nad saaksid elada võimalikult sisukat ja aktiivset igapäevaelu. Selleks loome oma elanikele füüsilise elukeskkonna ning toetame igapäevatoimingutes ja erinevates töö-, hobi- jm tegevustes. Tööandjana oleme uuenduslik ja vastutustundlik. Töötame paindlikult ja tulemustele orienteeritult pidades silmas oma klientide vajadusi. Kutsume Sindki liituma meie suure ja sõbraliku tiimiga. Meie juures saad end teostada igapäevatöös või osaledes erinevates arendusprojektides. Kui oled otsimas, oma esimest töökohta, naased peale lapsehoolduspuhkust tagasi tööturule või soovid muuta oma tööelu ja ümber õppida - võta julgelt ühendust ja küsi lisa või tule tutvuma meie tööga.

Ettevõtte kodulehthttp://www.hoolekandeteenused.ee

Sarnased töökuulutused:

Patrullekipaazi turvatöötaja (Tapa)
Forus
Tapa

Tähtaeg: 26.06.2024
Puhastusteenindaja
Töötukassa vahendatud pakkumised
Tapa

Tähtaeg: 19.06.2024
Lillemüüja, florist
Töötukassa vahendatud pakkumised
Rakvere

Tähtaeg: 26.06.2024