366
Eripedagoog
Töötukassa vahendatud pakkumised

Lisakirjeldus

Põlva Põhjakaare Lasteaed ootab oma koostöisesse meeskonda, Mooste majja, loovat ja särasilmset ERIPEDAGOOGI (0.5).

Tööandja nimi

Põlva Põhjakaare Lasteaed

Tööülesanded

Eripedagoogi töö ülesanneteks lasteaias on hariduslike erivajadustega laste arengutaseme väljaselgitamine ja õppe ning arengu toetamine koostöös õpetajate ja peredega. Erinevate õpetamisstrateegiate ja vahendite rakendamine vastavalt lapse vajadustele.

Haridustase

bakalaureus

Muud nõuded

Ootused kandidaadile:
- erialane kvalifikatsioon;
- orienteeritus meeskonnatööle;
- lapsevanemate ja õpetajate kaasamine, nõustamine;
- avatus innovaatistele digilahendustele ning haridusuuendustele;
- hea suhtlemis-, koostöö-, planeerimis- ja analüüsioksus.

Omalt poolt pakume

Huvitavat ja vaheldusrikast tööd.
Arenguvõimalusi, tegutsemisvabadust ja põnevaid väljakutseid haridusuuendustele.
Toetavat ja motiveerivat töö- ja õppekeskonda.
Võimalusi rakendada oma lennukaid ideid lasteaeda arendavates ettevõtmistes.
Ühiseid väljasõite ja üritusi.
3 tasustatud tervisepäeva.

Kandideerimise info

Avaldus, CV ja kvalifikatsiooninõuete täitmist tõendavate dokumentide koopiad saata hiljemalt 20.05.2024 digitaalselt allkirjastatuna elektronposti aadressil pohjakaare@polva.ee. Täiendav info telefonil 5350 4460.

Tähtaeg: 20.05.2024

Töösuhte kestus: tähtajatu

Selle ametikoha keskmise palga info leiad aadressilt palgad.ee.

Asukoht

    Eesti
    Eesti
  • Kaugtöö võimalus

Tööaeg

  • Osaline tööaeg
Kontaktisik
Töötukassa klient