377
Tallinna Raadiku Lasteaed
Õpetaja

Ootused kandidaadile

Lasteasutuse õpetaja kvalifikatsiooninõuded on:
  • kõrgharidus
  • pedagoogilised kompetentsid
  • eesti keele oskus vastavalt keeleseaduses ja selle alusel kehtestatud nõuetele

Ootame kandidaadilt soovi tegeleda lastega. Hindame lapsesõbralikkust, rõõmsameelsust, head suhtlemisoskust ning head meeskonnatöö oskust.

Tööülesannete kirjeldus

Tööülesanded lähtuvalt õpetaja kutsestandardist:
  • Turvalise õpikeskkonna loomine rühmas, laste arengu toetamine ja analüüsimine;
  • Õppe- ja kasvatustegevuse planeerimine ning läbiviimine;
  • Koostöö laste, kolleegide ja lapsevanematega.

Omalt poolt pakume

Pakume põnevat keskkonda ja toetavat meeskonda.
Töönädal 35 tundi
Puhkus peamiselt suvel 42 kalendripäeva
Paindlik töögraafik
Palun saada oma CV ja motivatsioonikiri hiljemalt 3.06.2024 e-posti aadressile raadiku(at)raadiku.edu.ee
BrutokuupalkBruto kuusAlates  € 1803

Asukoht

    Tallinn, Harjumaa, Eesti
    Mahtra 13

Tööaeg

  • Täistööaeg

Oskused

 Lastega töötamine õpetamine õppimisvõime

Keeled

  •  Eesti
  •  Vene
Kontaktisik
Tatjana Slutskaja
6345565
Tallinna Raadiku Lasteaed avati 1985. aastal. Tänaseks on Tallinna Raadiku Lasteaed jätkusuutlik haridusasutus.
Lasteaia rühmad on optimaalselt komplekteeritud. Lastevanematele on võimaldatud lasteaiakohad ka teistele pere lastele, selleks et toetada mitmelapselisi perekondi.
Tallinna Raadiku Lasteaias on kokku 13 rühma: 2 sõimerühma, 6 aiarühma, 1 osaline keelekümblus aiarühm, 3 tasandusrühma ja 1 pervasiivserühm.
Lasteaia eripäraks on laste loovuse, mõtlemisvõime ja tervislike eluviiside arendamine. Loodud on omanäoline õppe-kasvatusprotsessi mudel, kus kasutusele on võetud aktiivõppemeetodid, kaasa arvatud avastusõpe (Leiutamisülesannete lahendamise teooria).
Tallinna Raadiku lasteaial on välja kujunenud mitmeid traditsioone, neist olulisemad on eestikeelsete lavastusmängude iga-aastane festival, mardi-, kadri- ja vastlapäeva tähistamine, lasteaia lõpetajate poolt puude ja põõsaste istutamine õuealale, heategevuslikud laadad projekti Märka ja aita raames.
Lasteaial on pikaajaline koostöö teiste koolieelsete lasteasutuste (Tallinna Ümera lasteaed, Tallinna Kuristiku lasteaed, Tallinna Mahtra lasteaed, Tallinna Mustakivi lasteaed) ja koolidega (Tallinna Mahtra Põhikool ja Tallinna Pae Gümnaasium).
Missioon
Lastele on loodud arengut soodustav keskkond, tagatud turvatunne ja võimaldatud kogeda eduelamusi. Koostöös lastevanematega on toetatud lapse loomulikku huvi hankida teadmisi ja saada kogemusi ümbritseva elu, looduse ja ühiskonnas toimuva kohta.
 Visioon
Tallinna Raadiku lasteaed on avatud, arenev, pidevalt muutuv ja suunatud tulevikku organisatsioon, kuhu tulevad rõõmuga nii lapsed, lastevanemad kui ka lasteaia töö.