409
Klienditeenindaja
Töötukassa vahendatud pakkumised

Lisakirjeldus

Teenindaja jäätisekohvikus vanalinnas

Tööandja nimi

Gelato Ladies OÜ

Tööülesanded

Kui armastad inimestega suhelda ning sooviksid neid jäätisega õnnelikuks teha, siis tule meile tööle!
Valmistame ise oma jäätisekohvikus Tallinna vanalinnas värsket gelatot ning soovime klientidele pakkuda vaid parimaid maitseid ning suurepärast kohvikuelamust.

Tööülesanded:
Klientide rõõmsameelne teenindamine;
Töö kassaga ning meie toodete ja teenuste pakkumine;
Kuumade ja külmade jookide valmistamine;
Vahvlite ja taignate valmistamine;
Kohviku pidev korrashoid ja sulgemisel koristamine.

Haridustase

põhiharidus

Nõutud keeleoskus

  • ET, kõne: B2, kiri: B2, kohustuslik
  • EN, kõne: B2, kiri: B2

Muud nõuded

Pingetaluvus ja võime iseseisvalt töötada ning vastutada.
Ootused kandidaadile:
Vanus vähemalt 18+;
Pealehakkamist ja soovi tööd teha;
Rõõmsameelsust ja positiivsust;
Armastust gelato ja kohvi vastu;
Soovi pakkuda parimat klienditeenindust;
Kohusetundlikkust, kiirust ja täpsust
Pealehakkamist ja iseseisvust;
Valmidust töötada graafiku alusel, k.a nädalavahetustel.

Eelisteks on:
Teeninduses või toitlustuses töötamise kogemus;
Espressomasinaga töötamise kogemus;
Võõrkeelteoskus (eelkõige inglise, vene ja soome keel).

Omalt poolt pakume

Toredat, hoolivat ja ühtehoidvat kollektiivi;
Meeldivat tööd armsas kohvikus toredate klientidega;
Tööaega graafiku alusel;
Töökeskkonnana kodust, puhast ja hubast kohvikut;
Täielikku väljaõpet ja kohvijookide valmistamise koolitust;
Sporditoetust (100 eurot kvartalis);
Tiimiüritusi;
Gelatot ja espressopõhiseid kohvijooke päeva jooksul tasuta;
Toodete kaasa ostmisel oma töötaja soodustust -20%.

Kandideerimise info

Tähtaeg: 31.05.2024

Töösuhte kestus: tähtajatu

Vajalikud dokumendid

  • CV
BrutokuupalkBruto kuus  € 1010

Asukoht

    Tallinn, Harjumaa, Eesti
    Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Uus tn 28/1

Tööaeg

  • Täistööaeg
  • Täistööaeg vahetustega
  • Osaline tööaeg
Kontaktisik
Sindy Püssa
+372 5553 3537
Valmistame ise oma jäätisekohvikus Tallinna vanalinnas värsket gelatot ning soovime klientidele pakkuda vaid parimaid maitseid ning suurepärast kohvikuelamust. Tridadvisori arvustajad peavad meid parimaks maiustamiskohaks Tallinnas! 2022 aasta on toonud meile mitmeid auhindu, ka oleme jätkuvalt arendanud uusi põnevaid tooteid koostöös erinevate klientidega, kaasa arvatud Michelini tärni pälvinud restoran. Gelato Ladies omanik on Sindy Püssa, kes õppis jäätisemeistriks Bolognas, Itaalias ning avas 2016. aastal kohviku, kus on igal ajal võimalik laias valikus jäätist nautida või kaasa võtta.

Ettevõtte kodulehthttps://www.gelatoladies.ee/