341
Tootmistöötaja
Töötukassa vahendatud pakkumised

Lisakirjeldus

Meie meeskonnaga liitudes panustad Sa Eesti parimate terasuste tootmisesse!

Tööandja nimi

Osaühing Doordec

Tööülesanded

Erinevad tootmistööd terasest avatäidete valmistamisel.

Haridustase

põhiharidus

Nõutud keeleoskus

  • ET, kõne: B2, kiri: B2, kohustuslik

Muud nõuded

Ootused kandidaadile:
• oled heas füüsilises vormis ja omad tugevat töötahet;
• Sul on tehnilist taipu;
• Sul on hea suhtlemisoskus;
• probleemide asemel näed väljakutseid ja suudad leida neile lahendusi;
• oskad töötada nii meeskonnas, kui ka individuaalselt;
• oled kohusetundlik ja täpne.
Kasuks tuleb:
• varasem töökogemus ukse-akna tootmisvaldkonnas;
• jooniste lugemisoskus.

Omalt poolt pakume

• Võimalust olla osaline asjatundlikus, paindlikus ja operatiivses meeskonnas.
• Põhjalikku väljaõpet meie tehases.
• Tööd ühes vahetuses E-R, nädalavahetused ja riigipühad on vabad.
• Teadmistele, oskustele ning töötulemustele vastavat töötasu.
• Kaasaegseid töövahendeid.
• Kollektiivpuhkust suvel ja talvel.
• Mitmekesist motivatsioonipaketti.

Kandideerimise info

Kandideerimiseks saada oma sooviavaldus läbi cv keskuse.ee portaali.

Tähtaeg: 29.05.2024

Töösuhte kestus: tähtajatu

Vajalikud dokumendid

  • CV
BrutokuupalkBruto kuus  € 1000 - 1500

Asukoht

    Tartumaa, Eesti
    Tartu maakond, Kambja vald, Soinaste küla, Rehepapi tee 27

Tööaeg

  • Täistööaeg
Kontaktisik
Töötukassa klient
Doordec OÜ on aastal 2010 Eesti kapitalil loodud ettevõte. Põhitegevuseks on terasest avatäidete tootmine. Meie tooteportfelli kuuluvad terasest ja roostevabast terasest valmistatud sile- ning profiiluksed, aknad, seinaosad, terasprofiilist klaasfassaad. Lisaks avatäidete valmistamisele teostame ka erinevaid allhanketöid. Pakume oma toodangule paigaldusteenust.

Ettevõtte kodulehthttp://www.doordec.ee