54
Ehitusjärelevalve spetsialist
Töötukassa vahendatud pakkumised

Tööandja nimi

Kastre Vallavalitsus

Tööülesanded

• Valla ehituse ja ehitistega seotud tegevuse ja järelevalve korraldamine;
• ehitusalaste määruste, otsuste ja korralduste eelnõude koostamine;
• kasutuslubade taotluste läbivaatamine ning kasutuslubade väljastamine;
• kasutusloa saamiseks või kasutusteatisega esitatud dokumentatsiooni nõuetele vastavuse kontrollimine;
• kasutusloa väljastamisele eelneva ehitise ülevaatuse korraldamine ning ehitise ülevaatuse akti koostamine;
• omavoliliselt ehitatud ehitiste avastamine ja kontrollimine;
• kasutusloata või kasutusteatiseta kasutatavate ehitiste avastamine ja kontrollimine;
• ehitusloa või ehitusteatise saanud ehitistel ehitustööde ja ehitusprojektide nõuetele, detailplaneeringule ja projekteerimistingimustele vastavuse kontrollimine kuni ehitustööde lõpetamiseni ja kasutusloa saamiseni või kasutusteatise esitamiseni;
• ajutiste ehitiste määratud tähtajaks lammutamise või muul viisil likvideerimise kontrollimine;
• detailplaneeringute, kohaliku omavalitsuse eriplaneeringute ja üldplaneeringu koostamises ja menetluses osalemine.

Muud nõuded

Ootused kandidaadile:
• valdkonnas ja EHR kasutamisel töötamise kogemus;
• valdkondlik kõrgharidus;
• valdkonda reguleerivate õigusaktide põhjalik tundmine;
• kohaliku omavalitsuse korraldust reguleerivate õigusaktide tundmine;
• haldusaktide ja ametikirjade koostamise ja vormistamise oskus;
• väga hea suhtlemis- ja eneseväljendusoskus nii kõnes kui keeles;
• arvuti kasutamise oskus heal tasemel;
• kohusetundlikkus ja täpsus;
• otsustus- ja vastutusvõime ning pingetaluvus.

Omalt poolt pakume

• Vaheldusrikast tööd kiiresti arenevas vallas;
• mitmekesiseid töökogemusi;
• meeldivat töökeskkonda ja sõbralikku kollektiivi.

Kandideerimise info

Tähtaeg: 01.05.2024

Töösuhte kestus: tähtajatu

Vajalikud dokumendid

  • CV
Selle ametikoha keskmise palga info leiad aadressilt palgad.ee.

Asukoht

    Tartumaa, Eesti
    Tartu maakond, Kastre vald

Tööaeg

  • Täistööaeg
Kontaktisik
Tõnu Muru
+372 51 39 142