229
Lillemüüja, florist
Töötukassa vahendatud pakkumised

Tööandja nimi

Lillekaup OÜ

Tööülesanded

Lillekoda otsib meeskonnaga alaliselt liituma kogemustega FLORIST- lillemüüjat.

- stuudio stiilis kimpude ja kompositsioonide koostamine;

- Lille vastuvõtt, puhastamine ja hooldamine, vitriinide kaunistamine;

- Puhtuse ja korra hoidmine;

- Töö kassaaparaadi ja terminaliga ;

- Interneti- ja võrguühenduseta tellimuste vastuvõtmine ja töötlemine, sealhulgas Bolt, Wolt kaudu;

Nõutud keeleoskus

  • ET, kõne: B1, kiri: B1, kohustuslik
  • RU, kõne: B1, kiri: B1
  • EN, kõne: B1, kiri: B1

Muud nõuded

Meie ootused:

- Vähemalt 1-aastane kogemus lillemüüjana, teadmised hooajalisusest ja erinevate lillede hooldamise iseärasustest;

- Oskus luua erinevates stiilides ja tehnikates kimpe ja kompositsioone, suur kokkupaneku kiirus;

- Hea maitse, tähelepanelikkus, vastutustundlik suhtumine töösse, töökus

- Portfoolio olemasolu - fotod teie enda töödest

Omalt poolt pakume

- Tööaeg 2/2 või 3/3, 7:30-19:30 nädalavahetustel 9:00-18:00
- fikseeritud töötasu vahetuse kohta
- Sõbralikku kollektiivi ja adekvaatset juhtkonda, karjäärikasvu võimalust

Kandideerimise info

Vastuseid võetakse vastu ainult sõnumi vormingus. Kirjutage endast kohe ja saatke oma parimatest töödest fotod. Vastuseid ilma portfellita ja teie kohta käiva teabeta ei võeta arvesse.

Tähtaeg: 17.05.2024

Töösuhte kestus: tähtajaline, 1 a. hiljem tähtajatu töösuhte võimalusega

Vajalikud dokumendid

  • CV
  • motivatsioonikiri
BrutokuupalkBruto kuus  € 825

Asukoht

    Tallinn, Harjumaa, Eesti
    Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Paldiski mnt

Tööaeg

  • Täistööaeg
  • Täistööaeg vahetustega
Kontaktisik
Ilja Barulin
58830092