187
Müügiassistent
Töötukassa vahendatud pakkumised

Lisakirjeldus

Müügi- ja turundusassistent

Tööandja nimi

Vincent Holding osaühing

Tööülesanded

Otsime müügi ja turundus assistenti meie kiiresti arenevas ettevõttes, kelle peamisteks ülesanneteks saavad olema müügijuhi igapäevaste ülesannete korraldamine, kohtumiste ja sündmuste koordineerimine, müügiraportite ja kampaania plaanide koostamine, suuremahuliste tootandmete tabelite täitmine ja kinnituste jälgimine ja analüüs.

Sobivale kandidaadile ei ole keerukas:
Turunduskampaaniate korraldamine ja elluviimine;
Kampaaniaplaanide täitmine ja jälgimine;
Hea organiseerimisvõime ja täpsus;
Müügitulemuste jälgimine;
Igakuine poodide kontroll 1-2 päeva kuust;
Hea arvutikasutusoskust (sh MS Office, Google workspace programmide tundmist);
Kliendisuhtluse haldamine ja klientidega suhtlemine;
Juhtimisprotsesside assisteerimine ja jooksvate küsimuste lahendamine.

Nõutud keeleoskus

  • ET, kõne: C1, kiri: C1, kohustuslik
  • EN, kõne: B2, kiri: B2, kohustuslik

Muud nõuded

Ootused kandidaadile:
Varasem kogemus assistendi töös on eeliseks;
Hea suhtlemisoskus ja eneseväljendusoskus nii eesti kui inglise keeles;
Huvi müügi ja turunduse valdkonna vastu ning soov õppida ja areneda;
Iseseisvus ja organiseerimisvõime;
Kohusetundlikkus ja täpsus;
Kasuks tuleb autojuhilubade olemasolu.

Omalt poolt pakume

Väljakutseid pakkuvat tööd kiiresti arenevas ettevõttes;
Tööalast väljaõpet ja toetavat meeskonda;
Erinevaid arengu- ja koolitusvõimalusi;
Arengu- ja karjäärivõimalusi ettevõttesiseselt;
Konkurentsivõimelist töötasu ja lisahüvesid.

Kandideerimise info

Kui tunned, et see töö võiks olla just Sinu jaoks, siis saada meile oma CV ja motivatsioonikiri aadressile info@vholding.ee ja palun lisada juurde 2 soovitajat.

Tähtaeg: 16.05.2024

Töösuhte kestus: tähtajatu

Vajalikud dokumendid

  • CV
  • motivatsioonikiri
BrutokuupalkBruto kuusAlates  € 1500

Asukoht

    Pärnu, Pärnumaa, Eesti
    Pärnu maakond, Pärnu linn

Tööaeg

  • Täistööaeg
Kontaktisik
Töötukassa klient
Hulgimüügiladu. Esmatarbekaubad.