249
Logistik
Töötukassa vahendatud pakkumised

Lisakirjeldus

AS ATKO Bussiliinid Viljandi osakond otsib täiskohaga Logistik- Veokorraldajat

Tööandja nimi

OÜ MTG Personaal

Tööülesanded

• Osakonna igapäevase liiniteeninduse ja tellimustööde korraldamine;
• liinijärjekordade ja sõidugraafikute logistika koostamine, analüüs, kontroll;
• bussijuhtide/dispetšerteenistuse kuu- ja päevakavade koostamine;
• dispetšerteenistuse töö korraldamine, juhtimine, tööajaarvestus, täitmise kontroll;
• bussijuhtide töö- ja puhkeaja kontroll ja seadusandlusele vastavuse tagamine;
• sõidumeerikutelt ja juhikaartidelt andmete koondamine, analüüs, vajalike meetmete rakendamine, säilitamine;
• dispetšerteenistuse ja bussijuhtide poolse dokumentatsiooni ja muude eeskirjade ja korralduste täitmise tagamine;
• ettevõttesiseselt kehtestatud aruandluse täitmine.

Nõutud keeleoskus

  • ET, kõne: B2, kiri: B2, kohustuslik

Muud nõuded

Nõudmised kandidaadile
• eelnev logistika- või töö- ja töötajate töö planeerimise töökogemus (veoseveo/reisijateveo, tootmise planeerimine, korraldamine)
• otsustus- vastutus-, organiseerimisvõimelisust ning korrektse aruandluse ja dokumentatsiooni täitmise oskus
• arvutikasutamise oskus (MS Office programmide kasutamise oskus tööülesannete täitmiseks vajalikul tasemel)
• Eesti keele valdamine vähemalt B2 tasemel

Omalt poolt pakume

• Huvitavat ja vaheldusrikast tööd, erialaseid koolitusi, tasupaketti kokkuleppel

Kandideerimise info

Tähtaeg: 21.05.2024

Töösuhte kestus: tähtajatu

Vajalikud dokumendid

  • CV
  • kaaskiri
Selle ametikoha keskmise palga info leiad aadressilt palgad.ee.

Asukoht

    Viljandi, Viljandimaa, Eesti
    Viljandi maakond, Viljandi linn, Pargi tn 5a

Tööaeg

  • Täistööaeg
Kontaktisik
Inga Treilmann
+3726272710