403
CVAgent OÜ
Objektijuht/projektijuht (saksa keele oskusega)
CVAgent OÜ
CVAgent OÜ

CVAgent OÜ

Tööülesanded

  • Ehitusobjektidel ehitustegevuse igapäevatöö korraldamine, töötajate juhendamine;
  • Efektiivne ja sujuv tööde (sh.remonttööde) planeerimine, juhtimine ja kvaliteedikontroll;
  • Ehituskvaliteedi ,-tehnoloogia, ohutusnõuete ja tähtaegade järgimine;
  • Tellijatega, alltöövõtjatega ja ehitusjärelvalvega suhtlemine;
  • Kiire ja asjakohase infoliikumise tagamine;
  • Objektide osapooltevahelise suhtluse koordineerimine;
  • Tööde korrektne dokumenteerimine ja tähtajaline täitmine;
  • Projekteerimise ja ehituse, sh. rekonstrueerimise eest vastutamine;
  • Töötajate juhtimine ja juhendamine;
  • Vajadusel objekti varustamine materjalide, mehhanismide ja töövahenditega ning nende üle arvestuse pidamine;
  • Vajalike lubade, pädevuste ja kooskõlastuste hankimine, ehituspäeviku täitmine.

Nõudmised kandidaadile

  • Vähemalt 3 aastane töökogemus ehituse valdkonnas ja -objektidel nii üldehituse kui ka viimistluse alal;
  • Varasem töökogemus ja oskused objekti ja/või projektijuhtimises;
  • Meeskonnajuhtimise oskus ja kogemus;
  • Oskad kasutada MS Office programme vähemalt tavakasutaja tasemel;
  • Oled iseseisev, ettevõtlik, kohusetundlik, hea suhtleja, suurepärane läbirääkija ja tegutseja;
  • Oled hea tehnilise taibuga ning kvaliteetne töö on sinu jaoks esmatähtis;
  • Valdad eesti keelt suhtlustasandil;
  • Räägid ja kirjutad saksa keeles - kasuks tuleb erialase terminoloogia tundmine;
  • Valdad vene keelt suhtlustasandil;
  • Suudad liita erinevad osapooled ühtseks meeskonnaks;
  • Soovid töötada Saksamaal;
  • Autojuhilubade olemasolu.

Kasuks tuleb

Kutsetunnistuse olemasolu, muud pädevustunnistused, rahvusvahelise töö kogemus, ehitusalane eri (kõrg) haridus.

Omalt poolt pakume

  • Vaheldusrikast ja liikuva iseloomuga tööd toetavas meeskonnas;
  • Töötasu vastavalt teadmistele, oskustele ja panusele;
  • Arengu -ja enesetäiendamise võimalusi;
  • Hüvitame vastavalt kokkuleppele sõidukulud ja pakume majutust kohapeal;
  • Tagame tööks vajalikud vahendid.
Selle ametikoha keskmise palga info leiad aadressilt palgad.ee.

Asukoht

    Saksamaa

Tööaeg

  • Täistööaeg

Oskused

 Ehitusprojekti lugemine Tehniline taiplikkus Planeerimine Meeskonnatöö Algatusvõimelisus Pingetaluvus Õppimisvõime Projektijuhtimine Suhtlemisoskus Arvuti kasutamine

Keeled

  •  Saksa
  •  Eesti
  •  Vene
Kontaktisik
HR Partner CVAgent OÜ
CVAgent OÜ otsib oma kliendi ettevõttesse saksa keele oskusega objektijuhti/projektijuhti.

Ettevõtte kodulehthttp://www.cvagent.ee