1105
Huvitegevuse ja Noorsootöö SA
Pikapäevaõpetaja

Tööülesanded

  • Pikapäevarühma laste tegevuse organiseerimine ja toetamine pikapäevarühma tegevuse ajal kl 12 - 16;
  • Õppetöö toetamine pärast tundide lõppu;
  • Tegevuste läbi viimine (mäng, õppimine, õueskäik jm) vastavalt päevakavale;
  • Õpilaste õpihuvi arendamine ja soodustamine, teadmiste täiendamine.

Nõudmised kandidaadile

  • kõrg- või kesk-eriharidus (võib olla omandamisel);
  • head suhtlemisoskused;
  • valmisolek toetada lapsi ja pakkuda neile aktiivseid tegevusi õppetundide järgsel ajal;
  • täpsus ja korrektsus;
  • kõrge motiveeritus ja sügav soov töötada lastega.

Omalt poolt pakume

  • eneseteostusvõimalust ja huvitavat tööd algklassilastega;
  • koolitus- ja arenguvõimalusi;
  • võimalust kaasa rääkida uue rühma arendamises ja uuendustes;
  • toredat meeskonda.

Lisainformatsioon

Töö sisuks on arendada laste sotsiaalseid oskusi, õppida, mängida ja sisukalt aega veeta igal koolipäeval kell 12-16. Kandideerida saab cv.ee keskkonnas või saates CV ja motivatsioonikirja aadressil info@huviringid.ee. Lisainformatsioon telefonil 56467117. Tööleasumise aeg alates uuest õppeaastast (augusti lõpp/septembri algus).
BrutokuupalkBruto kuusAlates  € 952

Asukoht

    Harjumaa, Eesti
    Harku valla koolid (Tabasalus, Vääna-Jõesuus, Väänas jm)

Tööaeg

  • Osaline tööaeg

Oskused

 Suhtlemisoskus Lastega töötamine Meeskonnatöö Kohusetundlikkus

Keeled

  •  Eesti
Kontaktisik
Marju Tulva
56467117
Harku valla Huvitegevuse ja Noorsootöö SA korraldab valla laste ja noorte õppekavavälist tegevust ning valla noorsootööd. Sihtasutuse tegevuse eesmärk on luua eelkõige lastele ja noortele Harku vallas võimalused mitmekülgseks arenguks, õppekavavälisteks tegevusteks, huvihariduses osalemiseks ja täiendõppeks.

Ettevõtte kodulehthttps://www.huviringid.ee