2617
Balti Spoon OÜ
Tootmisjuht

Tootmisjuht

Ootused kandidaadile

See töö sobib sulle, kui
Sul on meeskonna ja tootmise juhtimise kogemus ning analüütiline mõtlemisvõime. Ideaalis oled varem edukalt vedanud ning juurutanud kaasaegseid lahendusi tootmises. Eelistatuna pärineb Sinu tootmisjuhtimise kogemus just seeriatootmisest ja Sul on meiega jagada mõni märgiline muutuste juhtimise edulugu. Suhtled vabalt eesti keeles, valdad heal tasemel inglise keelt. Sind tuntakse kui metoodilise töö tegijana, iseseisevat juhti, kes suudab ja tahab võtta vastutust. Sinus on sädet ja soovi leida uudseid lahendusi ning oled sihikindel nende elluviimisel. Meeskonnas suudad kergelt leida inimestega ühise keele ning oled inspireeriv juht.

Tööülesannete kirjeldus

Tööülesanded
  • Tootmisprotsessi planeerimine, organiseerimine, kontrollimine, analüüsimine ja arendamine oma vastutusalas.
  • Tootmisüksuse strateegiline arendamine ja operatiivne juhtimine, sh meeskonna motiveerimine ja arendamine.
  • Koostöö teiste osakondadega (sh müügi-, lao- ja logistikaüksusega) tagamaks sujuv tootmine, vajadustele vastavad tooted ja mahud.
  • Tööohutuse, töötervishoiu ja tuleohutuse nõuete täitmise tagamine oma vastutusalas.
  • Tootmisüksuse ja tootmisseadmete korrashoiu tagamine koostöö tehnikaosakonnaga.
  • Keskkonnasäästlike ja efektiivsust järgivate lahenduste tagamine.

Omalt poolt pakume

Väärtustame sind ja sinu tööd ning sind ootab:
  • Arenguvõimalus tugeva ajalooga ja kasvavas rahvusvahelises ettevõttes
  • Kaasaaegne ja puhas töökeskkond
  • Sporditoetus (Stebby keskkonnas)
  • Lõbusad ühisüritused
  • Pikaajaline töösuhe edukas ja stabiilses rahvusvahelises ettevõttes
  • Kingitused ja toetused erinevate tähtpäevade puhul
  • Toetav ja sõbralik meeskond
  • Tööaeg E-R 8.00-17.00
Selle ametikoha keskmise palga info leiad aadressilt palgad.ee.

Lisahüved: Spordikompensatsioon, tasuta parkimine, kingitused ja toetused erinevate tähtpäevade puhul jne.

Asukoht

    Harjumaa, Eesti
    Kupu küla, Kuusalu vald

Tööaeg

  • Täistööaeg

Oskused

 Tootmise planeerimine Pingetaluvus Suhtlemisoskus planeerimine Tehniline taiplikkus juhtimine meeskonnatöö

Keeled

  •  Inglise
  •  Eesti
  •  Vene
Kontaktisik
Helina Peet
56217190
Balti Spoon on puidutööstus, mis toodab kauni värvi ja mustriga naturaalseid puiduspoone. Meie spooniga kaetud dekoratiivsed mööbliesemed, põrandad või seinad kaunistavad paljusid kodusid, kontoreid, koole ja kontserdisaale.

Balti Spoon on Eesti turuliider dekoratiivspoonide tootmisel, kuulume oma tootmismahult ja kvaliteedilt maailma tippude hulka. Meil on head teadmised, pidevalt arenev tehnoloogia ja aastakümnete pikkused kogemused.

Meie partneriteks on mööblifirmad, paneeli-, ukse ja põrandatootjad, erinevate valdkondade edasimüüjad ja esindajad. Tarnime toodangut klientidele rohkem kui 40 riigis üle maailma. Pakume parimat kvaliteeti ja paindlikke lahendusi koostöös Möhring Grupi Poolas ja Põhja-Ameerikas asuvate spoonitehastega.

Balti Spoonis töötab ligikaudu 300 töötajat, kellest paljud on väga pikajalise kogemusega spoonitootmise eksperdid. Meie meeskond on rahvusvaheline, väärtustame turvalist töökeskkonda ja ausaid töösuhteid.

Oleme vastutustundlik ettevõte, kes säästab keskkonda nii palju kui võimalik tootmises ei kasutata kemikaale, taaskasutame kõik oma tootmisjäätmed ja kasutame tootmisprotsessis kõiki kõrvaltooteid.

Ettevõtte kodulehthttp://www.baltispoon.ee