3067
laborant
Pärnu Vesi AS
laborant

Ootused kandidaadile

·     Täpsus, korrektsus, rutiinitaluvus;
·     Hea eesti keele suuline ja kirjalik oskus;
·     Arvutikasutamise oskus (MS Office);
·     Soovitatavalt eelnev laboritöö kogemus ja erialane haridus.

Tööülesannete kirjeldus

Kutsume labori tiimiga liituma LABORANDI (KEEMIA), kelle töö peamiseks eesmärgiks on erineva keerukustasemega keemiliste analüüside tegemine; põhja-, joogi-, basseinivee proovide võtmine; üldine panustamine labori töö sujumisse.
Peamise tööülesanded:
·   Veeproovide keemiliste analüüside teostamine kooskõlas labori juhenditega ja ISO 17025 kvaliteedinõuetega;
·   Proovipudelite ja laborinõude pesemine;
·   Kasutatavate mõõteseadmete ja vahendite kontroll, hooldus ja kalibreerimine.

Omalt poolt pakume

·   Kindlustunnet - stabiilset tööd regionaalses vee-ettevõttes;
·   Aega iseendale: 3 päeva puhkust lisaks põhipuhkusele (28+3 kp);
·   Ergonoomilist töökeskkonda mugavas ja hubases, renoveeritud laboris;
·   Arengut: koolitused, väljaõppe;
·   Täistööaega teatava paindlikkusega;
·   Toetavat ja sõbralikku meeskonda;
·   Ühiseid, vahvaid ettevõtmisi;
·   Spordihüvitist 30 eurot kuus;
·   Haigushüvitist alates 2. haiguspäevast;
·   Töötasu (bruto) 1400 eurot, lisaks sellele kord aastas, ettevõtte eesmärkide täitmise korral, tulemustasu kuni 15% aasta töötasust.

Kandideerimine

Kandideerimiseks palume Sul saata oma CV ehk elulookirjeldus koos lühikese motivatsioonikirja ja haridust tõendava dokumendi kasutuskoopiaga aadressile Maarja.Leht@parnuvesi.ee või esitad selle kõik CV Keskuse või cv.ee portaali kaudu.
Lisainfot saad küsida telefonilt 5363 5755.
Kutse meie labori tiimiga liitumiseks kehtib kuni 17.04.2024.a.
Tööle asumise aeg: esimesel võimalusel.
Sinu kandideerimisdokumentides esitatud isikuandmeid töödeldakse üksnes seoses selle tööpakkumisega. Sinu poolt isikuandmete edastamist loetakse Sinu kui kandidaadi nõusolekuks nende töötlemiseks töötaja värbamise protsessis.

BrutokuupalkBruto kuus Kuni € 1400

Lisahüved: Stabiilsus; 3 lisapuhkuse päeva; ergonoomiline töökeskkond; koolitused, väljaõpe; toetav ja sõbralik meeskond; spordihüvitis; hüvitis 2. haiguspäevast; kord aastas, ettevõtte eesmärkide täitmise korral, tulemustasu kuni 15% aastapalgast

Asukoht

    Pärnu, Pärnumaa, Eesti
    Kaubasadama tee 10
  • Kaugtöö võimalus

Tööaeg

  • Täistööaeg

Oskused

 Arvutioskus töökogemus kiire õppija b-kategoori juhiluba kiire ja täpne planeerimise oskus

Keeled

  •  Inglise
  •  Eesti
  •  Vene
Kontaktisik
Maarja Leht
53635755
AS Pärnu Vesi on parimat veeteenust pakkuv, oma töötajaid väärtustav, jätkusuutlik, regionaalne vee-ettevõte. Pakume kvaliteetset joogivett ja hoiame keskkonna puhtana.

Ettevõtte kodulehthttp://www.parnuvesi.ee