769
Müügiesindaja
Töötukassa vahendatud pakkumised

Lisakirjeldus

Pinglagede lahenduste müügiesindaja

Tööandja nimi

Osaühing Vecta Design

Tööülesanded

Eesmärk on luua kliendiga pikemad ärisuhted ja tõhusalt tutvustada valikus olevaid tooteid ärikliendile ehk B2B kliendile.

Pinglagede lahenduste müük B2B kliendile.
Kliendibaasi loomine, kliendisuhete hoidmine.
Klientidega aktiivne läbirääkimine ja toodete tutvustamine, uute klientide otsimine.
Sissetulevate päringutega tegelemine, hinnapakkumiste koostamine.
Messide, müügireiside ja presentatsioonide ettevalmistamine, osalemine, läbiviimine.
Müügikampaaniate korraldamine, osalemine.
Müügitulemuste analüüsimine ja aruandlus.

Haridustase

kutseharidus keskharidusega

Nõutud keeleoskus

  • RU, kõne: B1, kiri: B1
  • EN, kõne: B2, kiri: B2, kohustuslik
  • ET, kõne: B2, kiri: B2

Muud nõuded

Ootused kandidaadile:
Tegutseme erinevatel turgudel ja kasutame palju erinevaid keeli, seetõttu otsime töötajaid võõrkeelte oskusega;
Varasem müügitöökogemus, soovitavalt ehitusvaldkonnas;
Head suhtlemis- ja eneseväljendusoskused;
Võime töötada meeskonnaliikmena ja iseseisvalt;
Oskus oma tööd planeerida ja organiseerida;
Oskus proaktiivsele müügile orienteeruda.

Omalt poolt pakume

- Pikaajalist ja stabiilset tööd
- Väljakutsuvat ja arendavat töökohta
- Kaasaegset töökeskkonda
- Konkurentsivõimelist töötasu, mille suurust saad ise oma tööga mõjutada

Meie peakontor asub Pärnu linnas. Meil on Tallinnas müügiesindus ja see võimaldab töötada nii Tallinnas kui Pärnus!

Kandideerimise info

Palun saatke oma CV e-postile: personal@vectadesign.com.

Tähtaeg: 01.05.2024

Töösuhte kestus: tähtajatu

Vajalikud dokumendid

  • CV
Selle ametikoha keskmise palga info leiad aadressilt palgad.ee.

Asukoht

    Tallinn, Harjumaa, Eesti
    Harju maakond, Tallinn

Tööaeg

  • Täistööaeg
Kontaktisik
Julija Filenkova
+372 4424805
Eesti kapitalil asutatud ettevõte, mille peamiseks tegevusalaks on pinglagede tootmine.

Ettevõtte kodulehthttps://www.vectadesign.com/ee