3288
Müügijuht / Sales manager / Менеджер по продажам
Heikkinen OÜ

Требования к кандидатам

Ootused kandidaadile
  • Vähemalt 5-aastane töökogemus müügi valdkonnas.
  • Edukas kogemus müügimeeskonna juhtimises.
  • Oskus juurutada ja töötada CRM-süsteemidega ning analüütiliste tööriistadega.
  • Suurepärased suhtlemisoskused ja võime luua pikaajalisi suhteid klientidega.
  • Tulemustele orienteeritus, võime töötada meeskonnas ja kõrge stressitaluvus.
  • inglise keele oskus kõrg tasemel, kasuks tuleb eesti ja vene keelte oskus

  • Минимум 5 лет опыта работы в сфере продаж.
  • Успешный опыт управления продажами.
  • Умение внедрять и работать с CRM-системами и аналитическими инструментами.
  • Отличные навыки коммуникации и способность строить долгосрочные отношения с клиентами.
  • Ориентированность на результат, способность работать в команде и устойчивость к стрессу.
  • Отличное знание английского языка на высоком уровне, знание эстонского и русского языков приветствуется.

  • At least 5 years of work experience in sales.
  • Successful experience in leading sales teams.
  • Ability to implement and work with CRM systems and analytical tools.
  • Excellent communication skills and the ability to build long-term relationships with clients.
  • Results-oriented, ability to work in a team, and high stress tolerance.
  • English fluent, beneficial to speak Estonian, and Russian languages

Описание работы

Töö kirjeldus
  • Ekspordituru arendamine ja müügimahu suurendamine.
  • Uute klientide otsing ja kaasamine, isiklik osalus müügiprotsessis.
  • Müügistrateegiate väljatöötamine ja rakendamine turuosa suurendamiseks.
  • Turutrendide analüüsimine ja konkurentide tegevuse jälgimine.

  • Развитие экспортного рынка и увеличение объема продаж.
  • Поиск и привлечение новых клиентов, личное участие в процессе продаж.
  • Разработка и внедрение стратегий продаж для увеличения доли рынка.
  • Анализ трендов на рынке и отслеживание деятельности конкурентов.

  • Developing export markets and increasing sales volume.
  • Finding and engaging new clients, personal involvement in the sales process.
  • Developing and implementing sales strategies to increase market share.
  • Analyzing market trends and monitoring competitors' activities.

Мы предлагаем

Ettevõte pakub
  • Tööd stabiilses ja kiiresti arenevas ettevõttes.
  • Konkurentsivõimeline palk alates 1900 EUR + boonussüsteem.
  • Töö mugavas kontoris Tallinna äärel (5 päeva nädalas).
  • Võimalused professionaalseks ja karjääriliseks arenguks.

  • Работа в стабильной и быстрорастущей компании.
  • Конкурентоспособная зарплата от 1900 евро + бонусная система.
  • Удобное расположение офиса на окраине Таллинна (5 дней в неделю).
  • Возможности профессионального и карьерного роста.

  • Work in a stable and rapidly growing company.
  • Competitive salary starting from 1900 EUR + bonus system.
  • Work in a convenient office on the outskirts of Tallinn (5 days a week).
  • Opportunities for professional and career development.
BrutokuupalkBruto kuusAlates  € 1900

Lisahüved: Konkurentsivõimeline palk alates 1900 EUR + boonussüsteem

Asukoht

    Tallinn, Harjumaa, Eesti
    Piloodi tee 4

Tööaeg

  • Täistööaeg

Oskused

 Müügijuhtimine Suhtlemisoskus Müük Planeerimine Analüüsivõime Juhtimine Meeskonnatöö Nõustamine

Keeled

  •  Inglise
  •  Eesti
  •  Vene
Kontaktisik
Alina Jepifanova
+37256855388

Ettevõtte kodulehthttp://www.ecoslider.com