306
Klassiõpetaja
Töötukassa vahendatud pakkumised

Lisakirjeldus

Tule muuda KLASSIÕPETAJANA tulevikku!

Tööandja nimi

Tarvastu Gümnaasium

Tööülesanded

Ootame meeskonda osakoormusega õpetajat, kes annaks tunde algklassides ning oleks eluks vajalike oskuste edasiandja klassijuhatajana!

Haridustase

magister

Nõutud keeleoskus

  • ET, kõne: C1, kiri: C1, kohustuslik
  • EN, kõne: B1, kiri: B1

Muud nõuded

Ootused õpetajale:
- Vastavus kvalifikatsioonile;
- Soov õppida ja ennast tööalaselt arendada;
- Oskus ja tahtmine töötada meeskonnas;
- Digipädevused ja oskused töötada erinevates e-keskkondades;
- Avatus uuendustele ja tööalastele väljakutsetele.

Kui puudub nõutud kvalifikatsioon (magistrikraad, õpetajaharidus, õpetajakutse) ootame Sind ikkagi kandideerima! Eriti oodatud kandideerima inimesed, kellel õpetaja õpingud käsil.

Omalt poolt pakume

Omalt poolt pakume:
Võimalust pakkuda õpilastele individuaalset lähenemist;
56 päeva puhkust;
Võimalust enesetäiendamiseks;
Kaasaegseid sportimisvõimalusi.
Kui puudub nõutud kvalifikatsioon (magistrikraad, õpetajaharidus, õpetajakutse) ootame Sind ikkagi kandideerima!

Kandideerimise info

Kandideerimiseks: Edasta Eesti Töötukassa keskkonnas või saada aadressile kool@tarvastu.vil.ee hiljemalt 22. aprilliks 2024: CV Haridust tõendavad dokumendid Lühikene kirjeldus endast Enda lühikirjelduses too välja, milliste hobidega tegeled, millega oled varasemalt veel tegelenud ning miks soovid tulla õpetajaks Tarvastu Gümnaasiumisse. Tööle asumine 21. august 2024. Kui on küsimusi, võta julgelt ühendust Tarvastu Gümnaasiumi direktoriga Karl Kirtiga 57 801 498, direktor@tarvastu.vil.ee.

Tähtaeg: 22.04.2024

Töösuhte kestus: tähtajatu

Vajalikud dokumendid

  • CV
  • muu
Selle ametikoha keskmise palga info leiad aadressilt palgad.ee.

Asukoht

    Viljandimaa, Eesti
    Viljandi maakond, Viljandi vald, Mustla alevik, Kevade tn 2a

Tööaeg

  • Osaline tööaeg
Kontaktisik
Karl Kirt
+37257801498
Tarvastu Gümnaasium on üldhariduskool Viljandi vallas, Mulgimaal. Kooli visiooniks on, et meie kooli lõpetanud noor oleks eneseteadlik, laia silmaringiga ja teab, mida elult tahab. Meie missiooniks on pakkuda ettevõtlikku õpet ja võimalusterohket ning toetavat õpikeskkonda. Asume looduskaunis kohas Viljandi lähedusest, Mustla alevikus. Meil on suurepärased sportimisvõimalused ning väga mitmekülgne õpe.

Ettevõtte kodulehthttps://www.tarvastu.vil.ee/