462
Haridusspetsialist
Töötukassa vahendatud pakkumised

Tööandja nimi

Tapa Vallavalitsus

Tööülesanded

Haridusspetsialisti peamisteks tööülesanneteks on: valla haridusvaldkonna analüüsimine ja arengusuundade väljatöötamise koordineerimine ning jätkusuutlikule arengule suunamine; valla haridusasutuste omavahelise koostöö loomine ja arendamine ning olemine kontaktiks ministeeriumile ja teistele partneritele; vallavalitsuse, valla haridusasutuste ja lastevanemate nõustamine haridusalastes küsimustes; koolikohustuslike laste üle arvestuse pidamine ja koolikohustuse täitmise jälgimine ning probleemküsimuste lahendamine; koostada rahastustaotlusi ja projekte valdkonna arendamiseks.

Haridustase

bakalaureus

Nõutud keeleoskus

  • RU, kõne: B2, kiri: B2
  • ET, kõne: C1, kiri: C1, kohustuslik

Muud nõuded

Ootused kandidaadile: varasem töökogemus haridusvaldkonnas; teadmised riigi- ja omavalitsussüsteemist, seda reguleerivatest õigusaktidest ning oma töövaldkonda reguleerivate õigusaktide tundmine; väga hea suhtlemisoskus, kohusetundlikkus, otsustus- ja vastutusvõime ning kõrge pingetaluvus; väga hea meeskonntöö oskus, sealhulgas oskus koostööks avalike huvide elluviimisel; väga hea suuline ja kirjalik väljendusoskus.

Omalt poolt pakume

Võimalust töötada nii kodus kui kontoris; enesetäienduse võimalust koos sõbraliku ja toetava meeskonnaga; asustatud tervisepäevade kasutamise võimalust; haigushüvitist haigestumise teisest päevast; põhipuhkust 35 kalendripäeva.

Kandideerimise info

Kandideerijal palume esitada allkirjastatud avaldus koos motivatsioonikirja, elulookirjelduse ja koopiaga haridust tõendavast dokumendist Tapa Vallavalitsuse e- posti aadressil vallavalitsus@tapa.ee märgusõnaga Haridusspetsialist".

Tähtaeg: 04.04.2024

Töösuhte kestus: tähtajatu

Vajalikud dokumendid

  • CV
  • motivatsioonikiri
  • muu
Selle ametikoha keskmise palga info leiad aadressilt palgad.ee.

Asukoht

    Tapa, Lääne-Virumaa, Eesti
    Lääne-Viru maakond, Tapa vald, Tapa linn

Tööaeg

  • Täistööaeg
Kontaktisik
Ene Augasmägi
+372 5598 0670
Tapa vald on Lääne-Virumaal asuv omavalitsus.

Ettevõtte kodulehthttp://www.tapa.ee