950
Elektrikilpide koostaja / Сборщик электромеханичесих изделий
INTERCONNECT PRODUCT ASSEMBLY AS

Tööülesanded / Задания

  • Elektromehaanika koostetööd (elektri/elektroonika koostetööd)
  • Toodete testimine
  • Elektrikilpide ja juhtimispaneelide koostamine

  • Электромеханическая сборка (электрическая/электронная сборка)
  • Тестирование продукции
  • Сборка электрических шкафов и панелей управления

Nõudmised kandidaadile / Требования к кандидату

  • Elektromehaanika, automaatika, eneregeetikaalane haridus
  • Tehniline taiplikkus ja tehnilise dokumentatsiooni lugemise oskus
  • Elektriliste ja mehaaniliste käsitööriistade käsitlemisoskus
  • Töö nõuab täpsust ja korrektsust

  • Образование в области электромеханики, автоматики, энергетики
  • Техническая грамотность и умение читать техническую документацию
  • Умение пользоваться электрическими и механическими ручными инструментами
  • Работа требует точности и аккуратности

Kasuks tuleb / Вам пригодится

  • Eelnev töökogemus sarnases tootmisettevõttes
  • Hea keskendumisvõime

  • Предыдущий опыт работы в аналогичной производственной компании
  • Хорошая концентрация

Omalt poolt pakume / Мы предлагаем

  • Väljaõpet ja stabiilset tööd
  • Spordikompensatsiooni
  • Kaasaegseid töö- ja olmetingimusi
  • Bussitransporti
  • Ühisüritusi, sünnipäevakingitus, staažipuhkus jne
  • Tasuta lõunasupp

  • Обучение и стабильная работа
  • Спортивная компенсация
  • Современные условия труда
  • Автобусный транспорт
  • Совместные мероприятия, подарок на день рождения, стажевый отпуск и т. д.
  • Бесплатный обед (суп)
BrutokuupalkBruto kuus  € 1525 - 1825

Asukoht

    Harjumaa, Eesti

Tööaeg

  • Täistööaeg
  • Täistööaeg vahetustega

Oskused

 töökogemus

Keeled

  •  Eesti
  •  Vene
Kontaktisik
Kristi Unga
Interconnect Product Assembly AS on 1999. aastal asutatud eraettevõte, mis tegeleb elektromehhaaniliste lahenduste tootmisega, alustades lihtsatest kaablikimpudest ja lõpetades keerukate täisfunktsionaalsete koostetega. IPA AS-i teenuste valikus on projekteerimine, prototüüpimine, seeriatootmine, tarne- ja hankeahela juhtimine. Tegutseme allhankekorras ja toodang on põhiliselt suunatud ekspordiks. Ettevõtte edu põhineb paindlikul lähenemisel ja kliendikesksete tootmislahenduste leidmisel, mis võimaldavad klientidel ärieesmärkide saavutamist.

Interconnect Product Assembly AS частная компания, основанная в 1999 году, которая производит электромеханические соединения, начиная с простых кабельных жгутов и заканчивая сложными полнофункциональными узлами. Спектр услуг IPA AS включает создание прототипа, серийное производство, управление цепями поставок и проектное сопровождение. Мы работаем на аутсорсинге и производство ориентировано в основном на экспорт. Успех компании основан на гибком подходе и поиске клиентоориентированных производственных решений, которые позволяют клиентам достигать своих бизнес-целей.

Ettevõtte kodulehthttp://www.ipa.ee