1626
Projektijuhi assistent
Töötukassa vahendatud pakkumised

Tööandja nimi

ESB Service Group OÜ

Tööülesanded

Töö meie meeskonnas on väga mitmekülgne ja huvitav. Palju suhtlemist, parasjagu vastutust. Võimalik osa saada kiirelt kasvava ja ambitsioonika organisatsiooni võludest ja valudest. Meil on rahvusvaheline meeskond: eesti, vene, ukraina ja inglise emakeelega inimesed. Kuna me laiendame oma meeskonda, otsime oma meeskonnaga liitumiseks ja projektijuhtide toetamiseks toredat, kvalifitseeritud ja pühendunud projektijuhi assistenti.

PEAMISED TÖÖÜLESANDED:
- müügipakkumise dokumentatsiooni vormistamine;
- müügiarvete koostamine ja väljastamine klientidele;
- tööde mahtude ja materjalide arvestamine;
- projektide analüüs;
- projektijuhtide toetamine muudes vajalikes ülesannetes ja tegevustes.

Nõutud keeleoskus

  • ET, kõne: B2, kiri: B2, kohustuslik
  • RU, kõne: B2, kiri: B2, kohustuslik
  • EN, kõne: B1, kiri: B1, kohustuslik

Muud nõuded

OOTUSED KANDIDAADILE:
- MS Office programmide head valdamist;
- täpsus, korrektsus ja suurepärane analüüsioskus;
- kohusetundlik ja korrektne suhtumine tööülesannetesse;
- hea suuline ja kirjalik väljendusoskus;
- head eesti keele valdamist (kõnes ja kirjas)

KASUK TULEB
- tehniline taiplikkus, hoolsus;
- oskus töötada iseseisvalt ja meeskonnas;
- inglise keele oskus;
- varasem töökogemus eelarvete koostamisel.

Omalt poolt pakume

- konkurentsivõimeline palk, mis on seotud kandidaadi pädevuse ja kogemustega;
- võimalused ametialaseks ja karjääri arenguks;
- töökoht Tallinna kesklinna piirkonnas;
- koostööl põhinev töökeskkond;
- spordihüvitis - 400,-€ aastas;
- tervisekontroll;
- rohkelt toredaid kolleege ja ühisüritusi;
- erinevaid toetusi isiklikeks tähtsündmusteks.

Kandideerimise info

Kandideerimiseks palume saata oma CV koos palgasoovi, kaaskirja või motivatsioonikirjaga (märgusõnaks pane kindlasti "PROJEKTIJUHI ASSISTENT"). NB! Sobivate kandidaatidega võtame ühendust hiljemalt tööpakkumises näidatud kuupäeval.

Tähtaeg: 11.04.2024

Töösuhte kestus: tähtajatu

Vajalikud dokumendid

  • CV
  • motivatsioonikiri
BrutokuupalkBruto kuus  € 1400 - 2000

Asukoht

    Tallinn, Harjumaa, Eesti
    Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Pärnu mnt 142

Tööaeg

  • Täistööaeg
Kontaktisik
Töötukassa klient
+372 5682 0800
Madalpingesüsteemide projekteerimine ja tootmine. ESB Service Group tähendab: - rohkem kui 10 aastat töökogemust Baltikumi ja Põhjamaade turul; - tugev ja usaldusväärne firma reitinguga «Edukas Eesti ettevõte» - kiiresti arenev ja kaasaegsete tootmisseadmetega varustatud ettevõte; - üle tuhande valmis projekte ja sadu rahulolevaid kliente; - mitmekülgselt tugev ja ühtehoidev meeskond.

Ettevõtte kodulehthttps://esb.com.ee/