2975
Eesti Kunstiakadeemia
Dokumendihalduse spetsialist

Eesti Kunstiakadeemia personaliosakond ootab enda meeskonnaga liituma initsiatiivikat ja tegusat dokumendihalduse spetsialisti.

Dokumendihalduse spetsialist on valdkonnajuht ja teabehalduse entusiast, kes hoiab käigus ja arendab dokumendihaldussüsteemi ning toetab seeläbi Eesti Kunstiakadeemiat eesmärkide saavutamisel.

Peamised tööülesanded:

  • teabehalduse juhtimine, arendamine ja koordineerimine;
  • dokumendihaldussüsteemi Webdeskdop (WD) administreerimine;
  • arendustööde planeerimine ja vahendamine tellija ning arendaja vahel;
  • WD kasutajate nõustamine ja juhendamine, sh koolituste läbiviimine.

Ootused kandidaadile:

  • erialane kõrgharidus;
  • töökogemus dokumendihaldusega seotud valdkonnas, soovitavalt 3 aastat;
  • valdkonnaga seotud olulisemate õigusaktide, standardite ja juhiste tundmine;
  • väga hea suuline ja kirjalik suhtlemis- ja eneseväljendusoskus;
  • hea analüüsi-, algatus- ja otsustusvõime, koostööoskus;
  • eesti keele oskus kõrgtasemel ja inglise keele oskus kesktasemel;
  • täpsus ja korrektsus.

Meie pakume:

  • eneseteostust, huvitavat ja mitmekesist tööd jõudsalt arenevas Eesti suurimas elukestva kunsti-, disaini- ja arhitektuuriõppe ülikoolis, mille rohkelt pärjatud õppehoone asub Tallinna kiiremini arenevas piirkonnas Kalamajas;
  • 35-päevast põhipuhkust, talvist lisapuhkust jõulude ja uusaasta vahelisel nädalal, lühendatud tööaega suvel;
  • 3 tasustatud tervisepäeva;
  • sporditoetust läbi Stebby keskkonna;
  • toredaid ühisüritusi;
  • võimalust külastada EKA avatud loenguid;
  • rahvusvahelisi koolitusi ja enesetäiendamist.

Kandideerimiseks palun saatke CV ja motivatsioonikiri läbi CV-online'i või aadressile personal@artun.ee hiljemalt 31. märtsiks 2024.

Selle ametikoha keskmise palga info leiad aadressilt palgad.ee.

Asukoht

    Tallinn, Harjumaa, Eesti
    Põhja pst 7

Tööaeg

  • Täistööaeg

Oskused

 Sisuloome Suhtlemisoskus Algatusvõimelisus planeerimine meeskonnatöö

Keeled

  •  Inglise
  •  Eesti
Kontaktisik
Karin Oolu
626 7100

Ettevõtte kodulehthttp://www.artun.ee