855
Tehnik
Nixor EE AS
Tehnik
Nixor EE AS

Tööülesanded

  • Müügisüsteemide seadmete kontroll ja standardseadistamine
  • Müügisüsteemide seadmete komponentide vahetus
  • Seadmete hooldus- ja seadistusjuhendite koostamine ning täiendamine
  • Seadmete vastuvõtmine, ettevalmistamine transpordiks ja transpordi korraldamine

Nõudmised kandidaadile

  • Eesti keele valdamine nii suuliselt kui kirjalikult
  • Inglise keele oskus, vähemalt algtasemel
  • Elementaarne arvutikasutusoskus
  • Rutiinitaluvus
  • Järjepidevus
  • Korrektsus ja täpsus

Kasuks tuleb

  • Üldised teadmised tehnikast, elektroonikast ja mehaanikast
  • Teadmised kassasüsteemide seadmetest
  • B-kategooria juhiluba

Omalt poolt pakume

  • Tööd stabiilselt arenevas ettevõttes
  • Arenemist, tulemuslikkust ja koostööd toetavat töökeskkonda
  • Mitmete eneseteostuse võimalustega pikaajalist töösuhet
  • Väljaõpet töö käigus
  • Sporditoetust
  • Tööaeg on E-R kell 8-17
Selle ametikoha keskmise palga info leiad aadressilt palgad.ee.

Asukoht

    Tallinn, Harjumaa, Eesti
    Kassi 4

Tööaeg

  • Täistööaeg

Oskused

 vastutustundlik Tehniline taiplikkus seadistamine Mehaanika õppimisvõime Korrektsus Täpsus

Keeled

  •  Inglise
  •  Eesti
Kontaktisik
Teele Aver
+372 668 8866
Nixor on tehnoloogiapartner, kelle põhitegevus on seotud info- ja turvatehnoloogia süsteemide arendamisega ja tugiteenustega. Rohkem kui 30 aasta jooksul oleme juurutatud esimesena mitmeid uudseid tehnoloogiaid, mille abil on muutunud ettevõtete tegevus tulemuslikumaks koduturgudel Eestis, Lätis ja Leedus. Tihedas koostöös valitud välispartneritega analüüsime süstemaatiliselt valdkonna arengutrende ning panustame innovaatiliste konkurentsieelist loovate lahenduste juurutamisele.
Ootame Sind kandideerima. Töö on seotud info- ja turvatehnoloogia lahendustega.

Ettevõtte kodulehthttp://www.nixor.ee