3611
Würth AS
Tehniline müügiesindaja Haapsallu
Würth AS
Würth AS

Würth AS

Tööülesanded

  • Würth tootevalikus olevate toodete aktiivne müük kataloogi ja näidiste abil
  • klientide tehniline nõustamine ja teenindamine
  • vastutus müügiprotsessi korraldamise eest
  • töö on argipäeviti

Nõudmised kandidaadile

  • vähemalt keskharidus
  • riigikeele oskus suhtlemistasandil
  • autojuhilubade olemasolu
  • elurõõm ja soov töötada ühise eesmärgi nimel
  • vajalik on tehniline haridus või töökogemus tehnika alal

Kasuks tuleb

  • vene keele oskus lihtsamal tasandil
  • elukoht Haapsalu lähedal
  • eelnev müügitöö (platsitöö)kogemus
  • isiklik kogemus B2B või haridus tehnika vallas

Omalt poolt pakume

  • kindlat töökohta ja palka rahvusvahelises kontsernis
  • töökohta kodu lähedal
  • häid ja kaasaegsed töötingimusi
  • ametisõidukit (platsitöö ametikohal)
  • sporditoetusi
  • tööaeg on argipäeviti 08.00-17.00 (ainult täistööaeg)

Lisainformatsioon

  • Töö eeldab tõsist soovi tegeleda müügiga.
  • Tööle tulles leiad meeskonna, kes on siin juba töötanud aastaid.
BrutokuupalkBruto kuusAlates  € 1900

Lisahüved: Katseaja palk 1700 eur bruto

Asukoht

    Haapsalu, Läänemaa, Eesti

Tööaeg

  • Täistööaeg

Keeled

  •  Eesti
  •  Vene
Kontaktisik
Würth Personalijuht
Würth AS kuulub rahvusvahelisse Würth kontserni, millel on esindusi rohkem kui 80 riigis. 2023 kontserni käive ületas 20 miljardit EURi ja töötajaid oli üle 90 000. Eestis on Würth alates 1995-st aastas ja hetkel töötab Eestis 200 töötajat. Würthi tegevusalaks on kõrgekvaliteediliste kinnitusvahendite, tööriistade ja hoolduskemikaalide hulgimüük professionaalidele. Meie tööpõhimõtteks on klientide regulaarne teenindamine klientide juures.

Ettevõtte kodulehthttp://www.wuerth.ee/