849
Müügijuht Akadeemia Konsumisse
Harju Tarbijate Ühistu

Ootused kandidaadile

  • soovib töötada klienditeeninduse valdkonnas
  • töökogemus sarnasel positsioonil tuleb kasuks
  • julgeb otsustada, on koostöö-ja abivalmis
  • suhtleb väga heal tasemel eesti keeles
  • omab head arvutioskust
  • on valmis töötama graafiku alusel

Tööülesannete kirjeldus

Müügijuhi tööülesanded on:
  • sortimendikaupade müügiloleku tagamine
  • kaupade tellimine ning piisava laovaru tagamine
  • müüjate töö organiseerimine
  • kaupade ja kampaaniate väljapaneku põhimõtete jälgimine

Omalt poolt pakume

  • püsivat töökohta usaldusväärses ettevõttes
  • stabiilset sissetulekut ja töötulemustest sõltuvat lisatasu
  • väljaõpet ja juhendamist kohapeal
  • põnevaid täiendkoolitusi
  • soodustusi ostlemisel ja sportimisel, erinevaid toetuseid
  • lisapuhkuse päevi vastavalt tööstaažile
BrutokuupalkBruto kuus  € 1355 - 1690

Lisahüved: Soodustused ostude tegemisel ja sportimisel. Staažipuhkus.

Asukoht

    Tallinn, Harjumaa, Eesti
    Akadeemia tee 35, Tallinn

Tööaeg

  • Täistööaeg

Oskused

 müügijuhtimine eelnev töökogemus hea arvutikasutamise oskus

Keeled

  •  Eesti
Kontaktisik
Aide Metsaviir
100% Eesti tarbijatele endile kuuluv Coop Eesti on vanim ja suurim Eesti jaekaubanduse vallas ühiselt tegutsev grupp. Esimesed kauplused loodi aastal 1902 Antslas ja Sindis ning Coop Eesti Keskühistu sai alguse aastal 1917.
Ülevaade:
  • Coop Eestis tegutseb 22 juriidilist isikut, neist 19 tarbijate ühistut
  • Meil on ligi 80 000 klientomanikku ehk ühistu liiget
  • Meil on üle 350 müügi- ja teenindusüksuse üle Eesti, millest:
  • 290 toidu- ja esmatarbekauba kauplust
  • 245 ketikauplust (Maksimarket, Konsum, väikepood)

Ettevõtte kodulehthttp://www.coop.ee