779
Kõrgehitustööline - Ehitusalpinist
Töötukassa vahendatud pakkumised

Tööandja nimi

Albon Group OÜ

Tööülesanded

Albon Group OÜ kutsub koostööle kvalifitseeritud spetsialiste, kellel on kogemusi "Tööstusliku alpinismi meetodil" järgmistes valdkondades:

• Üldehitus, kogemustega - paigaldustööd (metallkonstruktsioonid, sandwich-paneelid, plekitööd, ventileeritavad fassaadid jne); maalri-, krohvimistööd; tihendamine, töö PU-mastiksiga; tööd kiviga (tellis), välisplaaditööd; puusepatööd.
• Elektrikeevitustööd; Gaaskeevitus ja gaasilõikus.
• Haavel-/hüdropuhastus, metallkonstruktsioonide värvimine.
• Ehitusjuhtimine (projektijuhtimine, objektijuht/meister).

Haridustase

kutseharidus keskharidusega

Nõutud keeleoskus

  • ET, kõne: A2, kiri: A2
  • RU, kõne: B1, kiri: B1, kohustuslik
  • EN, kõne: B2, kiri: B2

Muud nõuded

Nõuded ja ootused kandidaatidele:
• Luba teostada kõrgtööd, sh meetodil "Köiega ligipääs" / "Tööstuslik mägironimine" - võimalik väljaõpe kohapeal.
• Eelistatud on inglise keele oskus, mille puudumine piirab tööd väljaspool Eestit ja rahvusvahelistes meeskondades.
• Hea füüsiline vorm / tervisetõend kõrgustes töötamise loa kohta.
• Vastutustundlikkus, aktiivsus, initsiatiiv, soov töötada ja teenida.

Kõrgtööde sertifikaat (IRATA või muu samaväärne), mis tõestab kandidaadi köiel töötamise pädevust.
Vajadusel saab koolituse läbida enne töö alustamist.

Omalt poolt pakume

• Tööd aktiivselt arenevas ettevõttes.
• Võimalikud on paindlikud töösuhted.
• Korralikku töötasu, olenevalt kvalifikatsioonist Eesti piires.
• Võimalust töötada välismaal, kogu Euroopas ja teistes maailma piirkondades.
• Pakume erinevaid koolitusi ja võimalusi töötajate kvalifikatsiooni tõstmiseks, sealhulgas ka meie koolituskeskuses.
• Meil on korralik materiaal-tehniline baas, mis tagab kõik vajaliku tööülesannete kvaliteetseks täitmiseks.

Kandideerimise info

CV palume saata: info@albon.ee märksõnaga "Kõrgehitustööline CV"

Tähtaeg: 31.03.2024

Töösuhte kestus: tähtajatu

Vajalikud dokumendid

  • CV
Selle ametikoha keskmise palga info leiad aadressilt palgad.ee.

Asukoht

    Tallinn, Harjumaa, Eesti
    Harju maakond, Tallinn, Mustamäe linnaosa, Kadaka tee 3/2

Tööaeg

  • Täistööaeg
  • Osaline tööaeg
Kontaktisik
Anita Agajeva
+3725186951
Firma peamiseks tegevusvaldkonnaks on remondi-, ehitus- ja inspektsioonitööde teostamine kõrgustes ja raskesti ligipääsetavates kohtades, nii toestusega kui toestuseta positsioneerimistes köisligipääsu meetodiga.

Ettevõtte kodulehthttp://www.albon.ee/