4494
Puitelementmajade Projektijuht
Seve Ehituse AS
Puitelementmajade Projektijuht
Seve Ehituse AS
Puitelementmajade Projektijuht
Seve Ehituse AS

Puitelementmajade Projektijuht

Seve Ehituse AS

Tere tulemast Seve meeskonda - kvaliteetse puitelementmajade tootja ja ehitusettevõtte juurde, mis otsib oma meeskonda uut pühendunud ja kogenud projektijuhti. Kui sul on kirg ehitusalase projektijuhtimise vastu ning oled valmis astuma uutele väljakutsetele, siis see tööpakkumine on just sulle!

Oled sobiv kandidaat kui:

 • Omad ehitusalast projektijuhtimise töökogemust ja/või ehitusalast eriharidust, mis aitab sul mõista ja juhtida puitelementmajade ehitusprotsesse.
 • Naudid töötamist meeskonnas ning sul on suurepärased koostöö tegemise oskused, mis aitavad sul sujuvalt juhtida ja motiveerida oma meeskonda.
 • Oled suurepärane suhtleja, omades head läbirääkimisoskust ja suutlikkust suhelda vabalt inglise keeles.
 • Julged teha otsuseid, võtta vastutust ja pidada kinni kokkulepetest, tagades sellega projekti sujuva kulgemise ja klientide rahulolu.
 • Omad oskust seada eesmärke ning viia neid koos meeskonnaga edukalt ellu.
 • Oled avatud uutele lahendustele ja tehnoloogiatele, aidates Seve'l püsida innovatsiooni ja tipptaseme kursil.
 • Oled valmis reisima ja töötama kargemates kliimatingimustes, sh Islandil, Fääri saartel, Norras ja mujal.

Meie pakume sulle:

 • Huvitavat, väljakutseid pakkuvat ja arendavat tööd, kus sul on palju iseseisvust ja otsustusvabadust.
 • Pädevat, mitmekesist ja toetavat meeskonda, mis innustab sind olema parim versioon iseendast.
 • Põnevat võimalust töötada erinevatel sihturgudel, sh Islandil, Fääri saartel, Norras ja mujal, laiendades seeläbi oma kogemusi ja teadmisi.
 • Võimalust õppida, areneda ja kasvada koos ettevõttega ning motiveerivat töötasu vastavalt sinu kogemusele ja panusele.

Kui tunned, et see võiks olla sinu jaoks sobiv väljakutse, siis ootame sind liituma meiega! Saada oma CV ja motivatsioonikiri, võtame jooksvalt kandidaatidega ühendust, seega kandideeri julgelt juba täna! Lisainfo saamiseks võta meiega ühendust telefoni teel. Ole osa Seve meeskonnast ja avasta uued võimalused ehitusmaailmas!
BrutokuupalkBruto kuus Kuni € 3500

Lisahüved: Spordikompensatsioon, ühisüritused, koolitused.

Asukoht

  Tallinn, Harjumaa, Eesti
  Laki põik 2, Tallinn, Eesti

Tööaeg

 • Täistööaeg

Oskused

 MS Excel Projektijuhtimine meeskonnatöö Suhtlemisoskus planeerimine Algatusvõimelisus Pingetaluvus õppimisvõime Arvuti kasutamine Tehniline taiplikkus MS Office MS Outlook MS Word Juhtimine

Keeled

 •  Inglise
 •  Eesti
Kontaktisik
Mai Minnus
56202151
Seve Ehituse AS on 1995. aastal loodud puitsõrestik majade tootmise ja paigaldamisega tegelev ettevõte, mis kuulub 100% Eesti kapitalile. Meie põhitegevusalaks on monteeritavate puitelementmajade, suvilate ja abihoonete arhitektuurne ja insenertehniline projekteerimine, tootmine ning paigaldamine. Lisaks eeltoodule tegeleb Seve Ehituse AS ka ogaplaat fermide projekteerimise ning tootmisega.
Seve Ehituse AS süda, majatehas, asub Harjumaal Lehetu külas, kus valmivad nii Eesti kui eksportturgude klientidele toodetavad majad. Ettevõtte müügikontor, insenertehniline osakond ning juhatus asuvad Tallinnas, Laki põik 2. Seve Ehituse AS-i koduturgudeks on Eesti, Norra, Island, Fääri saared ja Gröönimaa. Pea 95% meie ettevõtte toodangust läheb ekspordiks, kus meie suurimaks müügiartikliks on eritellimuse järgi toodetud kõrgema keskklassi ja luksusklassi eramud. Skandinaavia turul oleme tuntud kui ettevõte, kes valmistab tooteid nõudlikule, kõrget kvaliteeti ning innovaatilisi insenertehnilisi lahendusi hindavale kliendile.
Vastavalt uutele energiamärgistuse reeglitele pakub Seve Ehituse AS oma klientidele Eestis 0, A ja B energia klassifikatsiooniga maju.

Oleme sotsiaalselt vastutustundlik ettevõte ja meie kollektiivis töötab ka erivajadustega inimesi.
Väärtustame oma töötajaid, pakkudes neile väga head ja kaasaegset töökeskkonda ning enesetäiendamise võimalusi. Töötajad osalevad jätkuvalt erinevatel täienduskoolitustel, eelkõige erialasel täiendõppel. Seve Ehituse AS-is on põhikohaga tööl 60 töötajat.


Ettevõtte kodulehthttp://www.seve.ee

Sarnased töökuulutused:

Project Manager
Metrosert AS
Tallinn

Tähtaeg: 21.04.2024
Ehitusjuht
CV-Online Estonia OÜ
Tallinn

Tähtaeg: 25.04.2024
Implementation Project Manager (EE, Remote)
Linnworks
Tallinn

Tähtaeg: 10.05.2024