5813
Metroprint Systems OÜ
KLIENDIHALDUR (asendus lapsehoolduspuhkuse ajaks)

Tööülesanded

  • Klientidega suhtlemine nii telefoni kui e-kirja teel.
  • Klientide vajaduste väljaselgitamine ja nende rahulolu tagamine.
  • Klientidele sobivate toodete ja lahenduste pakkumine.
  • Kliendiandmete haldamine ja uuendamine.
  • Müügipakkumiste koostamine ja edastamine.
  • Müügitellimuste sisestamine tootmisjuhtimise programmi.

Nõudmised kandidaadile

  • Hea eesti, soome ja inglise keele oskus kõnes.
  • Hea suhtlemis- ja läbirääkimisoskus.
  • Huvi ja tahe õppida uusi asju.
  • Positiivne ja kliendikeskne suhtumine.
  • Täpsus, korrektsus ja kohusetundlikkus.
  • Hea arvuti kasutamise oskus (MS Office).

Omalt poolt pakume

  • Huvitavat ja mitmekesist tööd pikaajalise kogemusega ettevõttes.
  • Konkurentsivõimelist palka ja boonuseid.
  • Paindlikku tööaega ja kaugtöö võimalust.
  • Sõbralikku ja toetavat meeskonda.
  • Erialaseid koolitusi ja arenguvõimalusi.
  • Ametikoha nõuetele vajalikku koolitust koha peal.

Lisaks

  • võimalus jätkata töösuhet pärast asendust, juhul kui majanduslik olukord seda võimaldab
BrutokuupalkBruto kuus  € 1400 - 2000

Asukoht

    Harjumaa, Eesti
    Tallinn, Tuuliku tee
  • Kaugtöö võimalus

Tööaeg

  • Täistööaeg

Oskused

 Omad heal tasemel soome keelt kõnes ja kirjas Suhtlemisoskus arvuti kasutamise oskus Kliendinõustamine kiire ja täpne

Keeled

  •  Inglise
  •  Eesti
  •  Soome
Kontaktisik
Indrek Leemet
5047950
Meie missioon on pakkuda klientidele suurt valikut digitrüki lahendusi. Pakume kaasaegsel tehnoloogial põhinevat kompromissideta trükikvaliteeti, asjatundlikku nõu ja kiiret teenust. Mõtleme keskkonnasõbralikult.

Meie visioon on olla digitrüki turuliider Eestis ja edukas valitud eksporditurgudel.

Meie põhiväärtused:
-    Usaldusväärsus, meie peale saab loota.
-    Kliendikesksus, lähtume oma valikutes kliendi vajadustest.
-    Professionaalsus, oleme oma valdkonna asjatundjad.
-    Uuendusmeelsus, õpime, et areneda ja saada veel paremateks.
-    Elujõulisus, oleme tugev, vastutav ja traditsioonidega meeskond.
-    Väärtustame oma inimesi.

Ettevõtte kodulehthttp://www.metroprint.ee