2176
Tootejuht-saali disainer
Töötukassa vahendatud pakkumised

Tootejuht-saali disainer

Töötukassa vahendatud pakkumised

Lisakirjeldus

Kiiresti arenevas nooruslikus meeskonnas

Tööandja nimi

Konverter Group OÜ

Tööülesanded

Otsime oma toredasse meeskonda inimest, kes aitaks meil sisustuskaupade osakonda edasi viia ja vastutaks meie suure müügisaali väljanägemise eest.

Töö koosneks kahest peamisest vastutusvaldkonnast:
1. Pudipadi osakonna eest vastutamine, toodete sissevõtmine, müüki panek, sildistamine ja saali väljapanek sisutuskaupdade alal. Osaliselt palju tööd ka exceliga ehk hea arvutioskus on väga oluline.
2. Kogu Konverteri müügisaali väljapaneku eest vastutamine, uute toodete välja panek ja tubade disainimine. Meie jaoks on oluline, et saal oleks pidevalt muutumises ja korras.

Vaja teha ka müügitööd, kui kliendid saalis abi paluvad. Oluline avatus ja sõbralikkus, et pakkuda head kliendikogemust. Nõustamine ja stilistika.

Nõutud keeleoskus

  • ET, kõne: B1, kiri: B1, kohustuslik

Muud nõuded

Hea avatud suhtleja.
Huvi mööbli ja sisustuse vastu.
Hea stiilitaju.
Kiire ja täpne arvutis.

Omalt poolt pakume

Väga toredat meeskonda.
Väljaõpe programmi alaselt.
Toredaid tiimiüritusi.

Kandideerimise info

Palun kirjuta väike lühitutvustus enda kohta ja lisa ka palgasoov.

Tähtaeg: 18.03.2024

Töösuhte kestus: tähtajatu

Vajalikud dokumendid

  • kaaskiri
Selle ametikoha keskmise palga info leiad aadressilt palgad.ee.

Asukoht

    Tallinn, Harjumaa, Eesti
    Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Läänemere tee 74

Tööaeg

  • Täistööaeg
  • Täistööaeg vahetustega
Kontaktisik
Töötukassa klient
Konverter Sisustukeskus on Eestis loodud pereettevõte, mis pakub kõige trendikamaid kodu sisustussuundasid ja väga laia vallikut kaupa, mis on kohe saadaval. Konverteri nooruslik meeskond alustas oma tegevust 2014. aastal väikestes keldriruumides, müües enda ja oma tutvusringkonnast pärit teise ringi asju. Oleme tegelenud nii antiigi kui kasutatud asjadega, kuid tänaseks oleme välja kasvanud üheks Baltikumi suurimaks laojääkide müügiplatvormiks. Laojäägid olid alguses meie jaoks vaid kõrvaläri, kuid klientide suure nõudluse tõttu laiendasime oma tegevust ja fokusseerisime oma tegevuse vaid uute laojääkide müügile. Millest omakorda jõudsime ka enam levinud tellimusmööbli pakkumiseni, et leida parimad lahendused meie klientidele - nii outleti kui ka tellimusmööbli kombinatsioonist. Konverteri suur 2000 m² Sisustukeskukus asub Lasnamäel Läänemere tee 74a. Meie tootevalikus on üle 10 000 unikaalse toote ning iga päev lisandub uut laojääkide kaupa. Kogu kaup, millel juures on kirje toode laos, on kohapeal olemas. Hoiame sees suurt laoseisu ning seeläbi pakume klientidele kiireid ja soodsaid lahendusi, ilma et peaks ootama mitu kuud oma uut mööblieset. 2023 aastal avasime juurde veel ühe 3000m2 sisustuskeskuse Viimsis, Randvere tee 6, Viimsi vald (Viimsi kaubanduskeskuse kõrvalhoones) Konverteri ja meie meeskonna visioon on muuta meie mööbliturgu teadlikumaks nii disaini kui ka kvaliteedi osas. Olla kliendi lähedal ning leida parimad ja kõige kiiremad lahendused. Unistame jõuda Eesti mööblituru tippu ja eristuda nii oma ägeda meeskonna kui ka laia tootevaliku ja lahenduskeskuse kontseptsiooni läbi.

Ettevõtte kodulehthttp://www.konverter.ee

Sarnased töökuulutused:

Turunduse-ja kommertsosakonna assistent
Sanitex OÜ
Tallinn

Tähtaeg: 22.04.2024
Pagari abi
Töötukassa vahendatud pakkumised
Tallinn
€ 900 – 1100
Tähtaeg: 15.04.2024
Reklaamitoimetaja
Töötukassa vahendatud pakkumised
Tallinn

Tähtaeg: 21.04.2024