2225
Energialahenduste projektijuht
Adven Eesti AS
Energialahenduste projektijuht
Adven Eesti AS
Energialahenduste projektijuht
Adven Eesti AS

Energialahenduste projektijuht

Adven Eesti AS

Oleme energiavaldkonnas kogu maailmas silmitsi uue ajastuga, mil tuleb asjad ümber mõtestada, uutmoodi mõelda ja teha. Tegutsedes kaugkütte, tööstuslike energialahenduste ja geoenergia alal, oleme muudatuste juhtimisel esireas. Meie ees seisvate ülesannete lahendamiseks teeme koostööd klientide, omavalitsuste ja tarnijatega koos oleme tugevamad, kiiremad ja leidlikumad. Pakume ja arendame ühiskonnale töökindlaid, kestlikke, tõhusaid ja konkurentsivõimelisi lahendusi nii praegu kui ka tulevikus.

 

Oleme otsimas oma meeskonda initsiatiivikat ja tulemusele orienteeritud ENERGIALAHENDUSTE PROJEKTIJUHTI

Sinu töö eesmärk on tagada ettevõtte äriklientidele jätkusuutlikud energialahendused ning toetada kaugküttepiirkondade arengut. Seejuures töötad välja kütusevahetuse lahendused, teostad insenertehnilised arvutused, aitad koostada pakkumised ja viid projektid ellu. Toetad aktiivselt uute kaugkütte ja äriklientide liitumislahenduste väljatöötamist ning müüki. Samuti oled abiks teistes ettevõtte laienemise ja kasvuga seotud projektides. Teed aktiivselt koostööd nii tootmisüksuse töötajatega kui klientide ja kohalike omavalitsustega.

Edu töös tagab  soojusenergeetika alane kõrgharidus või pikaajaline töökogemus soojusenergeetikas koos tehnilise kõrgharidusega. Sul on teadmised ja suur huvi energiamaastiku ning selle arengute vastu. Omad kogemust lahenduste väljatöötamisel ning projektide juhtimisel. Oled hea läbirääkija ja järjepidev projektide algusest lõpuni elluviija. Sul on hea tehniline taip ja meeldib kasutada Excelit igapäevase töövahendina. Valdad väga heal tasemel eesti ja inglise keelt, ning omad B kategooria juhilube.

Sind ootab töö rahvusvahelises kiiresti kasvavas ettevõttes, huvitavad ja mitmekesised ülesanded ning arendusprojektid. Lood tõelist äriväärtust, töötate aktiivselt koos ja õpid professionaalsetelt kolleegidelt kõigis riikides, kus me tegutseme. Sind ootab arengule suunatud ja toetav töökultuur, suurepärane töökeskkond ning selged eesmärgid. Pakume Sulle mitmekülgset töötajate soodustuste paketti ning oled väga oodatud meie vahvatele meeskonnatöö üritustele!

Advenis saad võimaluse töötada parimate meeskondade ja inimestega. Suhtume kirega pidevalt paremaks saamisesse ja saavutame üheskoos suurepäraseid tulemusi, selleks on meil jõudu ja energiat! Kaasamine ja mitmekesised meeskonnad võimaldavad meil väljakutsete lahendamisel näha erinevaid vaatenurki. Kui kasvame meie, kasvad ja arened sina koos meiega.

Suurepäraste teadmiste toel muudame maailma paremaks paigaks. Vaatame sihikindlalt tulevikku ja oleme veendunud, et igaüks meist on suurepärane - koos oleme veel paremad.

Kandideerimiseks

Palun esita oma CV hiljemalt 11.12.2023. Juhul kui sul on küsimusi kandideerimisprotessi või ametikoha osas, võta palun ühendust: raivo.melsas@adven.com

Advenis peame mitmekesisust ja kaasatust oluliseks ning hindame väärtust, mida meie ettevõte loob soolise, etnilise tausta, kultuurilise mitmekesisuse võrdsuse poole püüdlemisel.

Selle ametikoha keskmise palga info leiad aadressilt palgad.ee.

Asukoht

    Tallinn, Harjumaa, Eesti
    Kassi 13, 12618, Tallinn
  • Kaugtöö võimalus

Tööaeg

  • Täistööaeg
Kontaktisik
Raivo Melsas

Adven Group is a new energy company with 580 coworkers and 50 years of experience. The company operates over 350 energy sites providing heating and cooling for municipalities, households, businesses, and complex energy solutions and services for industries and real estates in the Nordic and Baltic countries.

www.adven.com

Sarnased töökuulutused:

Välisrahastuse koordinaator
Tartu Ülikool
Tartu

Tähtaeg: 08.03.2024
Äriarendusjuht
Estonian HR Consulting OÜ
Tallinn

Tähtaeg: 07.03.2024
Head of Debt Collection - Baltic Markets
Eleving Group
Tallinn
€ 3500 – 5000
Tähtaeg: 14.03.2024